قیمت تخم‌مرغ در روزهای آینده کاهش می‌یابد

قیمت تخم‌مرغ در روزهای آینده کاهش می‌یابد

[ad_1]

به گزارش شفاف، داریوش صفاری اظهار کرد: افزایش قیمتی که در تخم‌مرغ دیده‌شده است به علت افزایش قیمت از طرف اتحادیه مرغداران بوده است که در چند روز آینده با کاهش قیمت تخم‌مرغ مواجه می‌شویم. در حال حاضر فروش تخم‌مرغ بیشتر به‌صورت کیلویی است که کیلویی ۱۴ هزار تومان به فروش می‌رسد.

رئیس اداره نظارت و بازرسی سازمان صمت استان همدان گفت: قیمت لبنیات بر اساس ستاد تنظیم بازار در تاریخ هفت‌تیر ۹۹ افزایش پیداکرده است، محصولات لبنی مثل شیر بطری یک لیتری ۱.۵ درصد چربی به قیمت ۵۶۰۰ هزار تومان و شیر بطری یک لیتری با دو درصد چربی ۵۹۰۰ تومان رسیده است که بر اساس میزان درصد چربی، قیمت‌ها متفاوت است. افزایش قیمت لبنیات به دلیل افزایش شیر خام بوده است، شیر یک لیتری با سه درصد چربی ۶۵۰۰ تومان، ۳.۲ درصد ۶۶۰۰ تومان، ماست کم‌چرب ۹۰۰ گرمی، ۱.۵ درصدی به قیمت ۶۶۰۰ تومان، ماست پرچرب سه درصد ۷۳۰۰ تومان و ماست دبه‌ای دو ونیم کیلویی کم‌چرب ۱.۵ درصد ۱۷ هزار و ۵۰۰ تومان به دست مصرف‌کننده می‌رسد.

صفاری با اشاره به اینکه قیمت مرغ در بازار همدان بین ۱۶ تا ۱۷ هزار تومان است، اظهار کرد: چند عامل منجر به افزایش قیمت مرغ در بازار شده که ازجمله افزایش قیمت نهاده‌ها و میزان تقاضای بازار بوده است.

[ad_2]

Source link

مرغ ارزان شد Previous post مرغ ارزان شد
آغاز آزمایش بالینی واکسن کرونای "جانسون اند جانسون" در سه کشور اروپایی Next post آغاز آزمایش بالینی واکسن کرونای “جانسون اند جانسون” در سه کشور اروپایی

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *