[ad_1]

دوچرخه سواری ماجراهای در قرقیزستان

روز 1: اروپا-بیشکک

وارد بیشکک. انتقال به بیشکک (35 کیلومتر-30 دقیقه). بعد از صبحانه بینایی دیدن تور بیشکک پایتخت جمهوری قرقیزستان. از سال 1926 تا سال 1991 این شهر شناخته شده بود به عنوان Frunze به نام بعد از بلشویک رهبر نظامی Mihail Frunze. پس از استقلال آن را تغییر نام داد بیشکک. بازدید Ala-بیش از حد میدان اصلی میدان قرقیزستان موزه تاریخی دولت, ارائه متفاوت خداوندی و نمایشگاه مربوط به قرقیزستان, تاریخچه, پیر, مربع, Manas مربع به نام پس از قرقیزستان قهرمان افسانه ای مناس “ZUM” مرکز خرید که در آن شما می توانید خرید سوغاتی های مختلف. ناهار در یک رستوران محلی. بازدید رنگارنگ اوش بازار اصلی باز هوا بازار در بیشکک. یک شبه در کوه آسیا هتل*** (alt. 750 متر).

روز 2: بیشکک

Issyk Kul دریاچه – Ottuk ایجاد کرد (200 متر – 6 ثانیه از جمله گشت و گذار و پیک نیک). در صبح ما را ترک خواهد کرد بیشکک. در راه بازدید از Burana موزه یک سایت از یک شهر قرون وسطی از Balasagun پایتخت Karahanid Kaganate یک تورک سلسله از 11 قرن است. ملی ناهار در یک خانواده مشاهده سنتی اسب سواری بازی. ما را به سنت “Beishikee saluu” که به معنی آرزوی سلامتی برای کودک است. سپس از طریق رونق تنگه ما می رسند در Issyk-Kul دره در ورودی است که یک کویر; مقدار بارندگی در این منطقه به طور متوسط بیش از 100 ميليمتر در سال است. عبور Balykchi ما مسیر زیر ساحل جنوبی Issyk-Kul. 22 کیلومتر از Balykchi ورود در Ottuk ایجاد کرد. یک شب در چادر در ساحل Issyk-kul (1606 m alt).

روز 3: Ottuk ایجاد کرد – کچکر ایجاد کرد (دوچرخه: 90 متر)

امروز در حال رانندگی به سمت پشت Issyk-Kul دریاچه و لذت بردن از مناظر تین-Shan کوه. رانندگی در امتداد ساحل جنوبی دریاچه. ما رسیدن به روستا که در آن ما می توانیم کشف سنت های ملی و آداب و رسوم تماشای روند ساخت سنتی قرقیزی فرش و بازدید از صنایع دستی در موزه. همچنین ما دیدن و شرکت در روند نصب و راه اندازی یک یورت سنتی احساس خانه عشایری مردم است. عامیانه-کنسرت. شام و فرش-ساخت نشان می دهد. یک شب در چادر.

روز 3: کچکر ایجاد کرد – Ak تاش (دوچرخه: 62 کیلومتر)

سوار با دوچرخه به Djalkak-Bel عبور (alt.-3366-62 كيلومتر) سوار است از دشواری متوسط در جاده خاکی در شرایط مطلوب. چشم انداز در تنگه شبیه به تندرا. ما سوار به روستای تورا سو و سپس Djer-Koekiu. ما عبور از rive قبل از ورود به اردوگاه ما محل Ak-Tash (3030m. alt.). یک شب در چادر.

روز 4: Ak Tash – Djily سو (دوچرخه: 60 متر)

سوار شدن به تصویب Jalpak (3366m. alt. 12 متر) و سپس تبار (48کیلومتر) به Korumdu دره و سپس کارا ساز منطقه تا روستای Archali. در راه ما را به گورستان Utch-Bay. نمایی از قله Kara-Kaman, Archaly و Burkan بالاتر از دره, قدیمی یخبندان اشکال – صاف تاپ و تخت دامنه. قسمت های پایین تر به ویژه در سمت چپ بانک از Balgart رودخانه ها پر از تپه پوشش داده شده با سنگ. چشم انداز در تنگه شبیه به تندرا. یک شب در چادر (2800m. alt).

روز 5 Djily Suu – Eki نارین ایجاد کرد (دوچرخه: 62 کیلومتر)

امروز خواهد بود و نه روز سخت است. پس از وعده غذایی دلچسب ما را سوار (62 متر) طول Balgart رودخانه و Kichi-نارین رودخانه به Eki-نارین ایجاد کرد (2351m. alt.) واقع شده است 4کیلومتر از تلاقی Kichi-نارین نارین و رودخانه ها. این محل بسیار جالب ause فقط در اینجا شما می توانید ببینید که چگونه دو رودخانه بزرگ به نوبه خود در یک سویفت رودخانه. یک شب در چادر.

روز 6: Eki نارین ایجاد کرد – Emgek Talaa ایجاد کرد (دوچرخه: 44 کیلومتر)

سوار (44 متر) همراه نارین رودخانه به شهر نارین (2050m. alt.). آسان بعد. سوار بعد از ظهر در جاده اصلی و سپس ما عبور از رودخانه نارین و سوار برای 48کیلومتر. یک شب در چادر در نزدیکی Emgek Talaa (1780m. alt.).

روز 7: Emgek Talaa – Moldo Ashu عبور – آهنگ Kul دریاچه

سوار (21 متر) از پای Moldo Ashu تصویب به پسر-Kul دریاچه بیش از Moldo Ashu عبور (3243m. alt.). وجود دارد باریک نقطه که در آن ما را وارد تنگه های باریک با سنگ تیز دیوار در بعضی از نقاط تا 200 متر است. از اینجا آغاز می شود شیب صعود به تصویب. تبار کوتاه تر است (11km). پس از ورود به دریاچه ما سوار 4کیلومتر یک شبه در یورت.

روز 8: آهنگ Kul دریاچه

ما را به چرخه را از امروز حدود 5 ساعت همراه بانک جنوبی از آهنگ Kul دریاچه به شمال بانک مرکزی دریاچه است. شما ببینید تفاوت بین این دو بانک. بانک جنوبی کوه است کمتر است. وجود دارد بیشتر مراتع اما از آن خواهد شد جالب تر به چرخه همراه بانک شمال علل وجود دارد که بیشتر در کوه های پوشیده شده با رنگ سبز-چمن های سبز و این چشم انداز به نظر می رسد مانند از فانتزی داستان. ما را سازماندهی اردوگاه ما در نزدیکی دریاچه و شما باید فرصت را به شنا در دریاچه است. در 3100 متر. شام و یک شب در چادر.

روز 9: آهنگ Kul دریاچه Kara-Keche تنگه (دوچرخه: 65 کیلومتر)

امروز ما ادامه خواهد داد سفر در امتداد شمال بانک مرکزی دریاچه است. Yuo را ببینید نمایی زیبا از دشت و مدتی بعد ما آغاز خواهد شد ما رو به افزایش به کارا – Keche منتقل می کند. سپس ما را به Kara-Keche تنگه.ما راه ما را در عبور از قرقیزستان معادن زغال سنگ است – Kara-Keche معدن زغال سنگ.شام و یک شب در چادر.

روز 10: Kara Keche تنگه – Kizil قورغون

امروز ما خواهد شد را به Dgumgal ولی بعد از مدتی ما را پاس بزرگ حل و فصل Chaek و زمانی که ما خواهد گذشت آن ما را شور استراحت برای ناهار. بعد از مدتی ما را به Kizil قورغون تنگه و سوار در امتداد Kokomeren رودخانه یکی از شاخه های رودخانه نارین.پس از نه بالاترین عبور ما را به گسترده Kizil قورغون دره. یکی از ویژگی های مشخصه از این دره ها کوه مانند در بزرگ کانیون در ایالات متحده آمریکا. ما مجموعه ما camr در نزدیکی بانک Kokomeren رودخانه. وجود یک دریاچه کوچک در نزدیکی این رودخانه با آب از رودخانه در اینجا. این مکان فوق العاده است. شام و یک شب در چادر.

روز 11: Kizil قورغون – بیشکک

ورود در بیشکک پایتخت جمهوری قرقیزستان. ما در راه برگشت به خانه ما یک استراحت کوچک برای غذا در بیش از حد Ashu منتقل می کند. دو ساعت بعد ما را به شهر بیشکک. محل اقامت. ما باید به اندازه کافی زمان برای خرید و گشت و گذار. در شب ما را به بازدید از رستوران. رقص. یک شب در یک مهمان خانه.

روز 12: بیشکک – اروپا

پس از یک وعده غذایی دلچسب خود را راهنمای شما را همراهی خواهد کرد به Manas فرودگاه ایستگاه.

http://www.kyrgyznomads.com

[ad_2]

Previous post نمی‌توانم بگویم در استقلال می‌مانم یا نه
Next post میرطاهر مظلومی سریالی برای کرونا ساخت

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *