ماجرای شنای همسر استراماچونی در سواحل کیش

ماجرای شنای همسر استراماچونی در سواحل کیش

[ad_1]

بعد از موانعی که بر سر بازگشت استراماچونی به استقلال مطرح شده است، اخبار و گزارش های تایید نشده ای در فضای مجازی پخش شده که از آن به عنوان دلیل اصلی خروج مرد ایتالیایی و خانواده اش از ایران در سال گذشته یاد می‌شود.

به گزارش شفاف، گفته می‌شود چهاردهم مهر ماه سال گذشته، استراماچونی به همراه همسرش به جزیره کیش سفری سه روزه می کند.

در این سفر همسر استراماچونی به اتفاق فرزندانش به گمان اینکه مقررات شنا در سواحل کیش همانند اروپاست، با لباس زیر وارد دریا می‌شوند که با ممانعت نیروهای مسئول مواجه می شوند.

درگیری لفظی رخ داده بین استراماچونی و مأمورانی که انجام وظیفه می کردند منجر به ناراحتی شدید همسرش “دالیلا” می‌شود و سرمربی استقلال همان زمان تصمیم می گیرد در اولین فرصت ایران را ترک کند.

با عذرخواهی های مکرر مسئولان وقت باشگاه استقلال بابت این موضوع و در نهایت مشاوره ای که وکیل خبره استراماچونی به او می‌دهد، این مربی تصمیم می گیرد در ایران بماند و با اولین اشتباه از سوی مدیران استقلال تصمیمش را عملی کند.

صحبت‌های همسر استراماچونی با برخی دوستان و آشنایانش در ایتالیا موجب می‌شود این بحث تاحدودی در رسانه‌های ایتالیا هم منعکس شود ولی در نهایت با تدبیری که مدیران استقلال و وزارت ورزش انجام می دهند این موضوع به کلی مسکوت باقی می‌ماند.

استراماچونی برای عملی کردن نقشه خروج از ایران ابتدا همسر و فرزندانش را راهی کرد تا اینکه باشگاه به دلیل مشکلات انتقال پول در پرداخت قسط مطالبات استراماچونی تاخیر کرده و در نهایت او با استفاده از بند فسخ یکطرفه قراردادش ایران را صبح روز بازی با پیکان (۱۸ آذر و ۲ ماه پس از آن اتفاقات) ترک کرد.

استراماچونی پس از بازگشت صحبتهایی درباره اوضاع داخلی ایران با رسانه های ایتالیایی انجام داده و مطالبی را علیه نظام، پیرامون اتفاقات ساحل کیش و اعتراضات آبان ماه ۹۸ بیان می کند که البته هیچ یک در داخل انعکاس خوبی پیدا نمی کنند.

پس از این حواشی، ماجرا از سوی مدیران وقت باشگاه به شکل نمایشی برای بازگرداندن استراماچونی ادامه پیدا می کند در حالی که بعد از حواشی پیش آمده هرگز مجوزی برای بازگشت او صادر نمی‌شود.

در نهایت این موضوع مسکوت می‌ماند تا احمد سعادتمند دانسته و ندانسته در تیر ماه سال جاری بار دیگر به اصرار تعدادی از اسپانسرها، موضوع بازگرداندن استراماچونی را مطرح کند غافل از اینکه بازگشت این مربی به ایران غیرممکن است.

[ad_2]

Source link

جزئیات کامل اجاره ارزان ویلا در رامسروبرنامه سفرچند روزه به این شهر Previous post جزئیات کامل اجاره ارزان ویلا در رامسروبرنامه سفرچند روزه به این شهر
Next post نامه اعتراض‌آمیز پرسپولیس به AFC

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.