[ad_1]

به گزارش شفاف، به نقل از سایت شبکه آر تی، دونالد ترامپ رئیس‌جمهوری آمریکا بار دیگر امروز، یکشنبه گفت، انتخابات دزدیده شده است.

رئیس‌جمهوری در حال کناره‌گیری آمریکا اظهار کرد، ادعاها درباره رای‌گیری باید بررسی شوند. اظهاراتی درباره وقوع تقلب مطرح است.

او در توییتر نوشت: باید در آرا بازنگری کنیم ما در ابتدای مرحله‌ برنامه‌ریزی شده هستیم. اظهاراتی درباره تقلب در برخی رای‌گیری‌ها وجود دارند که باید بازنگری شوند.

ترامپ ادامه داد: ما تاریخی از مشکلات انتخابات در این کشور داریم. اگر وجود هرگونه مشکلی در فرایند بررسی حقوقی مشخص شود بر کل انتخابات به شکل خطرناکی تاثیر خواهد گذاشت.

رئیس‌جمهوری آمریکا اشاره کرد، باید در آرا بازنگری کرد.

او در توییتر نوشت: در ایالت پنسیلوانیا دستور قاضی دادگاه عالی افراد مربوطه را ملزم می‌کند برگه‌های رایی را که بعد از پایان زمان قانونی دریافت کرده‌اند، جدا کنند. مجموعه‌ای از آرا هستند و زمانی که صحبت از مشکلات سیستم است موضوع به نحوه تایید برگه‌های رای‌گیری برمی‌گردد.

ترامپ همچنین تاکید کرد، آنچه او را نگران کرده این است که بیش از ۱۰۰ میلیون برگه رای پستی در ایالت‌های فلادلفیا و دیترویت وجود دارند با سلسله طولانی از مشکلات انتخاباتی.

[ad_2]

Source link

مبتلایان به آنفلوآنزا چه بخورند؟ Previous post مبتلایان به آنفلوآنزا چه بخورند؟
کمک ملی کمیته ملی المپیک به دو فدراسیون کشتی و بسکتبال Next post کمک ملی کمیته ملی المپیک به دو فدراسیون کشتی و بسکتبال

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.