محرم ۹۹ با کدام مداحان و سخنرانان حسینیه تلویزیونی ایران برپا می‌شود؟

محرم ۹۹ با کدام مداحان و سخنرانان حسینیه تلویزیونی ایران برپا می‌شود؟

[ad_1]

به گزارش شفاف، شورای معارف سیما جزئیات جدول پخش حسینیه تلویزیونی ایران را به این شرح اعلام کرد:

* شبکه قرآن و معارف سیما سخنرانی حجت الاسلام و المسلمین فاطمی نیا را ساعت ۶:۳۰، سخنرانی آیت الله جوادی آملی را ساعت ۱۰:۳۵، سخنرانی و مداحی حسینیه امام خمینی (رحمت الله علیه) در سال‌های گذشته را هر روز ساعت ۱۳:۳۰، سخنرانی آیت الله جاودان را ساعت ۱۵، سخنرانی حاج آقا مجتبی تهرانی (رحمت الله علیه) و مداحی حاج میثم مطیعی را ساعت ۱۸ و سخنرانی استاد حسین انصاریان را به همراه مداحی حاج مهدی سلحشور ساعت ۲۱ پخش خواهد کرد.

مرثیه سرایی توسط مداحان مطرح کشوری همچون حاج منصور ارضی، حاج محمد رضا طاهری و مداحان سراسر کشور از دیگر برنامه‌های حسینیه تلویزیونی ایران در قاب شبکه قرآن و معارف سیما در این ایام است.

* شبکه یک سیما ساعت ۱۴:۴۵ مداحی حاج منصور ارضی، ساعت ۱۸ سخنرانی حجت الاسلام و المسلمین سید حسین مومنی و ساعت ۱۹:۳۰ سخنرانی حجت الاسلام میرهاشم حسینی را پخش می‌کند و ساعت ۲۴ مداحی حاج محمدرضا طاهری و سید مجید بنی فاطمه را روی آنتن سیما می‌برد.

*در ساعت ۱۳:۳۰ هر روز شبکه دوم سیما سخنرانی حجت الاسلام و المسلمین حسین انصاریان و ساعت ۱۷:۴۵ سخنرانی حجت الاسلام و المسلمین مسعود عالی و ساعت ۲۳:۳۰ مداحی حاج محمود کریمی، حاج حسن خلج، حاج حسین فخری و دیگر مداحان را پخش می‌کند.

*شبکه سوم سیما از ساعت ۱۵:۳۰ سخنرانی حجت الاسلام و المسلمین رفیعی و در ساعت ۱۷:۳۰، ۲۲:۱۵ و ۲۳:۳۰ مداحی سعید حدادیان، میثم مطیعی، مهدی رسولی و محمدحسین پویانفر را پخش خواهد کرد.

* شبکه چهارم سخنرانی حجت الاسلام و المسلمین میرباقری را در ساعت ۱۷ الی ۱۸ پخش می کند و شبکه پنج سخنرانی حجت الاسلام و المسلمین پناهیان را ساعت ۱۶ و مداحی حاج حسین سازور و سید امیر حسینی را در ساعت ۲۲ روی آنتن می برد.

*سخنرانی مذهبی از حرم مطهر امام رضا علیه السلام در ساعت ۱۲:۳۰ و مداحی کربلایی سیدرضا نریمانی هر شب ساعت ۲۱:۱۵ از شبکه افق پخش می‌شود.

* مستند‌های ویژه ماه محرم نیز از ساعت ۱۹ الی ۲۲ از شبکه مستند سیما پخش می شود. شبکه امید هم پخش عزاداری هیئت‌های نوجوان را از ساعت ۲۲:۳۰ در دستور کار دارد.

انتهای پیام/

[ad_2]

Source link

پارسا قاضی صاحب موزه شد Previous post هنرمند خردسال «عصر جدید» صاحب موزه می‌شود
Next post متقاضیان صدور اجرائیه به واحدهای اجرا هدایت نشوند

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.