مدیران مدارس باید افراد تاثیرگذار باشند

مدیران مدارس باید افراد تاثیرگذار باشند

[ad_1]

به گزارش شفاف، محمود مهرمحمدی عضو شورای عالی آموزش و پرورش به همراه مجید رعنایی معاون دبیرکل شورای عالی صبح امروز از دبستان شهید مفتح آموزش و پرورش منطقه ۳ شهر تهران بازدید کردند.

مهرمحمدی در این بازدید اظهار کرد: در انتخاب مدیران مدارس، باید به افراد تاثیرگذار، موثر، موقعیت شناس و فهیم توجه شود. اگر چنین شود سیاست مدرسه محوری به نیکویی زمینه اجرایی پیدا خواهد کرد.

عضو شورای عالی آموزش و پرورش با اشاره به موقعیت محوری در سند تحول بنیادین و تفویض اختیار به مدرسه، گفت: در راستای موقعیت محوری سند تحول بنیادین و تفویض اختیار به مدرسه، تصمیم گیری می‌شود.

مهرمحمدی تصریح کرد: باید این اختیار به مدیر مدرسه داده شود که با تشخیص موقعیت و ضرورت مدرسه (مدیر، شورا‌های مدرسه و اولیاء) اجازه تصمیم گیری و قدرت عمل داشته باشد.

او در پایان با اشاره به اینکه درسطح جهان تفویض اختیار به مدارس و طرح تشکیل شبکه‌های خواهرخواندگی مطرح است، گفت: باید مبادله تجربیات و اطلاعات از طریق شبکه شاد میسر شود و تعدادی از مدارس در طرحی مانند خواهرخواندگی در فرآیند تعلیم و تربیت هم افزایی و تبادل تجربیات داشته باشند. 

انتهای پیام/

[ad_2]

Source link

رکورد ابتلا شکست؛ ثبت بیش از ۳۰۸ هزار مورد جدید ابتلا به ویروس کرونا در یک روز Previous post رکورد ابتلا شکست؛ ثبت بیش از ۳۰۸ هزار مورد جدید ابتلا به ویروس کرونا در یک روز
مزایا و ویژگی های هاست خارج Next post مزایا و ویژگی های هاست خارج

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *