[ad_1]

به گزارش شفاف، از المیادین، مذاکرات میان فتح و حماس که در قاهره در جریان بود پس از تصمیم تشکیلات خودگردان برای از سرگیری هماهنگی‌های امنیتی با رژیم صهیونیستی شکست خورده است.

هیات بلندپایه دو جنبش حماس و فتح به ترتیب به ریاست “صالح العاروری” و “جبرئیل رجوب” روز دوشنبه در قاهره مذاکرات مقدماتی به منظور شرکت در گفت و گوهای آشتی ملی را آغاز کرده بودند.

«حازم قاسم» سخنگوی حماس هدف از سفر نمایندگان این جنبش به قاهره را دیدار با هیات جنبش فتح در راستای تکمیل مسیر سازنده مشارکت ملی واقعی و تکمیل تلاش‌های قبلی برای رسیدن به دیدگاه مشترک اعلام کرده بود.

در حالی منابع خبری از شکست این مذاکرات خبر داده‌اند که هنوز فتح و حماس واکنشی به این خبر نداشتند.

تشکیلات خودگردان فلسطین سه‌شنبه شب اعلام کرد که همکاری‌های امنیتی را با رژیم صهیونیستی از سر می‌گیرد.

پس از اینکه آمریکا قدس را به عنوان پایتخت رژیم صهیونیستی اعلام کرد، تشکیلات خودگردان فلسطین روابط خود را با دولت «دونالد ترامپ» رییس‌جمهوری آمریکا متوقف و هماهنگی امنیتی با رژیم صهیونیستی را به حالت تعلیق درآورد.

جنبش حماس و جهاد اسلامی فلسطین در بیانیه‌های جداگانه تصمیم تشکیلات خودگردان فلسطین برای از سرگیری هماهنگی‌های امنیتی با رژیم صهیونیستی را محکوم کردند.

[ad_2]

Source link

اسکوچیچ از لحاظ فنی و اخلاقی مربی بسیار خوبی است Previous post اسکوچیچ از لحاظ فنی و اخلاقی مربی بسیار خوبی است
آزمایش جدید کروناویروس که می‌تواند جایگزین آزمایش‌های کنونی باشد Next post آزمایش جدید کروناویروس که می‌تواند جایگزین آزمایش‌های کنونی باشد

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.