[ad_1]

آن است که آیا با توجه به جابجایی یک وصله پینه کردن و یا شما می خواهید به طور کامل تغییر یک طراحی داخلی چگونه شما را انتخاب کنید برای لباس خود ویندوز یک تصمیم مهم و شود نباید بیش از حد به آرامی. این مقاله به ارائه برخی از مزایای استفاده از پرده بر روی پرده است و ممکن است کمک به شما تصمیم می گیرید که آیا پرده یا پرده خواهد بود که مناسب ترین. که در آن هر دو افقی و عمودی پرده معمولا فقط پوشش پنجره آنها قادر به اضافه کردن مقدار به نگاه و احساس از یک اتاق پرده ها را ارائه می دهند بسیاری از ارقام و می تواند به ایجاد یک سبک خاص. اتصالات استفاده می شود به پرده های آویزان قطعا می تواند حضور در یک اتاق پرده قطب وجود دارد و finials (تزئینی به پایان می رسد) در دسترس هستند در یک طیف گسترده ای از مواد و رنگ. هنگامی که پرده ها باز هستند آنها تولید یک قاب زیبا برای پنجره که توسعه یک مدیر پرده نمی تواند این نه می تواند به آنها اضافه کردن ظرافت است که پرده های عملی هنگام گره خورده است.

ممکن است به پرده عمودی خم به جا یک پنجره خلیج, اگر چه شما احتمالا پیدا کنید که دوست داشتنی اثر پنجره می دهد از دست خواهد رفت و در نتیجه اتاق به دنبال بیشتر شبیه به یک دفتر. پرده قطب و یا آهنگ را می توان به اندازه گیری و خم به جا پنجره خلیج دقیقا ترک پرده از انتخاب خود را به کاملأ پیچیده قاب پنجره اتاق به آن کلاس واقعی است.

مدرن پنجره ها و درب پاسیو اغلب باز حالى است که می توانید رفع مشکلات گاهی پرده به سادگی بیش از حد بزرگ به جا به فضا و هنوز هم قادر به باز کردن درب و یا پنجره. آهنگ پرده در دسترس هستند در یک طیف گسترده ای از اندازه با برخی از در دسترس به عنوان کوچک به عنوان 5mm معنی است که حتی در فضاهای تنگ وجود دارد باید اتاق به اندازه کافی برای جا یک پرده آهنگ.

یکی دیگر از مزیت های مهم پرده ها را بر روی پرده است مقدار عایق آنها فراهم می کند. معمول پرده نازک و ارائه حداقل مقدار از عایق. اگر شما این مقایسه به یک زرق و برق دار, ضخیم پرده های جفت است که کمک به کاهش در پیش نویس (اگر آنها را قطع زیر پنجره) آنها به طور موثر نگه داشتن گرما در داخل. آن است که ارزان به دست آوردن اضافی ضخامت پوشش به عایق اضافی است که می تواند صرفه جویی در پول در دراز مدت در صورتحساب های انرژی.

پرده اجازه می دهد انواع روش از عامل یا با دست کشیدن کابل یا الکتریکی بسته به سطح لوکس شما نیاز به. بسیاری از مردم پشیمانی از خرید پرده در دراز مدت آنها به عنوان تله گرد و غبار و بدنام دشوار است برای تمیز نگه داشتن آن می تواند باعث تحریک و شرایط مانند آسم و یا گرد و غبار و آلرژی است. پرده فقط نیاز به یک گاه به گاه هوور یا خشک, تمیز, سریع پاک از پرده آهنگ یا قطب و آنها انجام می شود.

کرم یا پرده سفید به راحتی می تواند متناسب با هر اتاق دکور اما آنها هیچ چیز انجام خواهد شد به منظور افزایش نگاه و احساس از اتاق. هنگامی که شما در نظر بگیرید این مقدار از اتاق یک پنجره طول می کشد تا آن را بیش از حد به ترک به صرف blandness. در انتخاب پرده شما باید گزینه های چیدن پارچه است که ترکیب افزایش یا کنتراست با سایر رنگ های داخل اتاق. لبه باغچه خانهها و الگوهای می تواند انتخاب شود همزمان با دیگر عناصر در داخل اتاق.

[ad_2]

اردوغان و ترامپ به توافق رسیدند Previous post اردوغان و ترامپ به توافق رسیدند
اعلام «وضعیت قرمز» شیوع کرونا در توکیو Next post اعلام «وضعیت قرمز» شیوع کرونا در توکیو

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *