مزایای استفاده از یک واشر شیشه ای بیش از یک ماشین ظرفشویی

[ad_1]

در ابتدا حداقل شیشه و واشر و ماشین ظرفشویی به نظر می رسد تقریبا همان چیزی که. آنها هر دو پاک کردن هر آنچه که در داخل آنها و در حالی که یک واشر شیشه ای طراحی شده است که برای هدف خاص از تمیز کردن عینک آن را نیز نشانی از یک کار خوب از شستن قاشق و چنگال و بشقاب بیش از حد. بنابراین شما ممکن است از خود بپرسید چرا شما نیاز به هر دو و یا به همین دلیل شما باید سرمایه گذاری در یک واشر. به ویژه هنگامی که یک ماشین ظرفشویی را می توان مورد استفاده برای همه صفحات و ظروف.

شما خواهد بود به طور کامل درست است البته که یک ماشین می تواند تنها پاک ، اما وجود دارد بسیاری از مزایای دیگر که آنها می تواند ارائه دهد نه فقط برای کاربران تجاری بلکه برای کاربران خانگی با خانواده های بزرگ:

سریع تر شوی – حتی متوسط واشر در اندازه می تواند رسیدگی به 15-20 قفسه در هر ساعت که برابر با بیش از 200 عینک شسته با هر چرخه. در مقابل یک ماشین ظرفشویی به آن زمان به اطمینان حاصل شود که همه موارد به طور کامل تمیز, که به معنی آن می تواند فقط به عنوان سریع به عنوان آن طول می کشد برای شستن بزرگترین آیتم استفاده کنید.

ارزان –

بهتر است خود را در ظروف شیشه ای: ماشین ظرفشویی است overkill برای تمیز کردن عینک. با خود نیاز به شستشو زیادی گلدان و تابه و همچنین کوچکتر آیتم های آشپزخانه, عینکی را اغلب overexposed به درجه حرارت بالا و در نتیجه شیشه ای پوشیدن دور در طول زمان است. یک واشر شیشه ای, از سوی دیگر, با استفاده از مواد شوینده ضعیف تر و چرخه شستشو است نسبتا کوتاه و در نتیجه کمی به هیچ خسارت به ظروف خود را.

نتایج بهتر: ماشین ظرفشویی را غالبا ترک سفید خط نشانه روی شیشه. این علائم ناشی از مواد شوینده قوی استفاده می شود – یک راه خوب برای تحت تاثیر قرار دادن مشتریان! یک واشر شیشه ای را بدون ترک علائم در همه حال تمام ظروف شیشه ای فوق العاده و درخشش.

سریع: برخی از واشر صنعتی تمیز کردن می تواند به 400 عینک در یک ساعت صرفه جویی در مقدار زیادی از زمان برای کارکنان خود را به تمایل به چیزهای دیگر.

کمتر گران: یک شور صنعتی هزینه خواهد شد بسیار کمتر به خرید از دیگر تمیز کردن وسایل. اگر شما فضای کافی برای یک, آن را برای خود پرداخت در مقدار زمان ذخیره بیش از حد.

بسیاری از رستوران ها غافل از مزایای بالقوه سرمایه گذاری در یک واشر شیشه ای اغلب مشرف آنها را به نفع ماشین ظرفشویی تفکر است که آنها صرفه جویی در پول. در واقع این قضیه کاملا درست است با تجاری واشر شیشه ای صرفه جویی در هر دو زمان و پول!

[ad_2]

روسیه سیف‌الاسلام قذافی را برای رهبری لیبی آماده می‌کند Previous post روسیه سیف‌الاسلام قذافی را برای رهبری لیبی آماده می‌کند
FIFA 21 و Madden 21 رسما از سوی EA معرفی شدند Next post FIFA 21 و Madden 21 رسما از سوی EA معرفی شدند

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.