[ad_1]

رانندگی یک چوب در زمان برخی از مورد استفاده قرار گرفتن به خصوص از آنجایی که من معمولا عینک, پاشنه, اما زمانی که من سوار من Datsun من عملکرد خودرو. رانندگی تا کوه از رامونا به جولیان در جنوب کالیفرنیا بود لذت خالص است.

در ابتدا من کمی سوار عالی بود رفتن به مک آرتور دبیرستان در ایروینگ تگزاس. من سابق, ماشین, یک, کهکشان, 500, مثل یک قایق به رانندگی و مانور. یک روز من برخورد سه خودرو در تلاش برای پارک. من روزنامه نگاری معلم جانی شنیده اجازه دهید من تماس پدرم را از دفتر خود را. او خفه خنده با سرفه زمانی که من گفت: “پدر من یک زن و شوهر اتومبیل.”

یکی واقعا چیز عجیب و غریب اتفاق افتاده است در جایی در اطراف 2009. من ترک کلاغ باغ در Julian و من شاخ آغاز شده باد non-stop. من در حال حاضر نزدیک شدن دریاچه Cuyamaca بنابراین من کشیده به رستوران.

مردم با عجله آمدند و از آشپز پرسید که چه مشکل بود. “من می توانم آن را دریافت کنید برای جلوگیری از بوق” من فریاد زد: بیش از یک سر و صدا. در این 30 سال به علاوه که من تا به حال ماشین شاخ هرگز یک بار کار می کرد. من تا به حال یک air horn پشت مسافر صندلی که من تا به حال به عنوان یک بازگشت به بالا.

بازگشت به باغ با شاخ هنوز در کامل shrill, من تا به حال به تصویب از طریق شهر. من دست تکان دادند مثل من در یک رژه برگزار شد و بیلی بوکس پنجه. در نهایت من ایرلندی دوست پاتریک خود بردی برش سیم و سکوت بوق.

اینجا جایی است که آن را واقعا عجیب و غریب است. به عنوان من در سمت چپ کوه برای بار دوم من در زمان scenic route به عنوان چشم انداز باور نکردنی به نمایش در آمد خودرو از شاخ آغاز شده و باد دوباره! من طول کشیده و خیره به من وافغان ،

بازگشت به باغ دوست من گوگل است که وجود دارد و بازگشت تا شاخ که لگد به دنده اگر اولیه شاخ شکست خورده است. این باور نکردنی است که هر دو رفت و بلا استفاده در همان روز. من همیشه تعجب اگر فرد در ژاپن ساخته شده است که ماشین من درگذشت آن روز. دوم شاخ بود ستایش خالق آن است.

یکی از بهترین خاطرات من با پدرم بود که او راه می رفت از ماریوت در دره ماموریت. او شگفت زده شد زمانی که او را دیدم به زیبایی بازسازی شده است که نسخه ای از گرانبها 2 نفره. او خندید و گفت: او نیاز به آن را در حال حاضر.

درخشان زنگ رنگ برای مطابقت اصلی یک موتور جدید و تمام زنگ ها و whistles: عالی استریو, جدید صندلی, فرش داخل و فاصله به روز رسانی شد. یک بوز استریو نصب شده بود و قرار داده شده در عقب این کوپه به جای پشت صندلی. این خودرو در حال حاضر می تواند پر از موسیقی و اغلب بود.

در 17 زمانی که من سوار این ماشین من بلند, سرزرد, تگزاس, مو توجه کردم. در 47 مردم فقط می خواستم به نگاهی نزدیک تر سوار من. این واقعا ترمیم با عشق و ارزش 10k که صرف شد.

و سپس من به مشکل با IRS. آنها کشف و ضبط من Z و فروش آن در حراج. من به عنوان خوانده شده که پیشنهاد باز خواهد بود 4500 دلار. ماشین 35 ساله در آن زمان بودند و ما صاحب اصلی. من احساس مانند یک تکه از خانواده من سمت چپ زمانی که من از دست این ترکه.

[ad_2]

تپش بازار مسکن در ۴ منطقه تهران Previous post تپش بازار مسکن در ۴ منطقه تهران
Next post چه کسی سخنگوی وزارت امور خارجه می‌شود؟

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.