نحوه و زمان برگزاری مرحله نهایی لیگ قهرمانان اروپا مشخص نیست

[ad_1]

به گزارش شفاف، یوفا اعلام کرد این اتحادیه تاکنون هیچ تصمیمی درباره نحوه و زمان برگزاری دیدارهای مرحله نهایی لیگ قهرمانان اروپا نگرفته اما گزینه‌های مختلفی را در اختیار دارد. کمیته اجرایی اتحادیه فوتبال اروپا در جلسه 17 ژوئن (28 خرداد) تصمیم نهایی را اتخاذ خواهد کرد.

پیش از این روزنامه بیلد آلمان اعلام کرد کشورهای روسیه، آلمان و پرتغال آماده میزبانی از دیدارهای تجمیعی مرحله نهایی لیگ قهرمانان اروپا با توجه به شیوع ویروس کرونا هستند.

سرویس رسانه‌ای اتحادیه فوتبال اروپا در این رابطه به خبرگزاری تاس روسیه اعلام کرد: کارگروه ویژه‌ای با حضور نمایندگان لیگ قهرمانان و باشگاه‌های شرکت‌کننده در این رقابت‌ها تشکیل شده است. هدف از این کار تصمیم‌گیری درباره نحوه و زمان برگزاری لیگ قهرمانان اروپا است که به دلیل شیوع ویروس کرونا متوقف شد. در حال حاضر گزینه‌های مختلفی وجود دارند، اما در این مرحله هنوز هیچ تصمیمی اتخاذ نشده است.

خبرگزاری فرانسه نیز اعلام کرده است کشور دریافت کننده میزبانی دیدار فینال فصل جاری لیگ قهرمانان اروپا رقابت‌های مرحله یک‌چهارم و نیمه‌نهایی را نیز برگزار خواهد کرد.

انتهای پیام/

[ad_2]

Source link

Previous post تمجید فدراسیون جهانی والیبال ایران از کریمی/ ستاره ایرانی در انتظار فرصت درخشش
اولین بتای اندروید 11 علی‌رغم لغو انتشار در دسترس برخی از کاربران قرار گرفت Next post اولین بتای اندروید 11 علی‌رغم لغو انتشار در دسترس برخی از کاربران قرار گرفت

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.