[ad_1]

به گزارش شفاف، محدودیت‌های کرونایی امشب بیست و سوم مهر‌ماه در برنامه تیتر امشب شبکه خبر با حضور مسئولین روسای بیمارستان‌های مختلف و استانداران مورد بررسی قرار گرفت.

پیام طبرسی رئیس بخش عفونی مسیح دانشوری با اشاره به اینکه حدود ۲۰ روز پیش وارد پیک سوم شدیم و لذا بیمارستان ما اوضاع شلوغی را پشت سر گذاشته است، گفت: بیمارستان‌های دیگر‌ی در سطح استان تهران فعال هستند، ۱۰۵ بیمارستان در حال خدمت رسانی به بیماران هستند تا فشار اورژانس کمتر شود.

او ادامه داد: بیمارستان مسیح دانشوری شکل خاصی دارد و تنها مرکز ارجاعی ریه ایران است، بیمارانی که بیماری ریه مزمن دارند جای دیگری برای بستری شدن ندارند و ما دو الی سه بخش را برای این بیماران نگه داشته‌ایم، بنابراین مجبور هستیم تعدادی تخت را برای این عزیزان نگه داریم تا آن‌ها دچار مشکل نشوند، زیرا جای دیگری برای بستری این افراد وجود ندارد.

طبرسی با اشاره به اینکه همه باید دست به دست هم دهیم تا خودمان را از این شرایط رها کنیم، افزود: این وضعیت شایسته ملت ایران نیست، وزارت بهداشت به خصوص قسمت غذا و دارو در این مدت به خوبی عمل کرده است، هیچ کمبودی از لحاظ دارو برای بیماران کرونایی نداریم و امیدواریم این روند ادامه پیدا کند.

او تصریح کرد: اکثر افراد ماسک می‌زنند، ولی در محیط خانه ماسک خود را برمی‌دارند، همین مسئله باعث شده تا ابتلای خانوادگی داشته باشیم، در مسافرت‌ها معمولاً دو، سه خانواده با هم می‌خواهند به دیدار پدر و مادر خود بروند، اما وقتی داخل منزل می‌روند ماسک خود را برمی‌دارند و این باعث می‌شود تا ابتلای خانوادگی اتفاق بیفتد.

در حال تکمیل…

[ad_2]

Source link

الگوی شیوع کرونا به سمت درگیری خانوادگی پیش می‌رود Previous post الگوی شیوع کرونا به سمت درگیری خانوادگی پیش می‌رود
Next post پیام باشگاه استقلال برای خداحافظی مهدی رحمتی

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *