هند غذاهای سالم و غذاهای هندی, غذای

[ad_1]

هند دارای یک طیف گسترده ای از غذاهای. هند شناخته شده در جهان برای استفاده از ادویه در غذا. “هند کاری” معروف است ، هندوستان کشور پهناور است; بنابراین یک تفاوت وجود دارد و در غذاهای مختلف در نقاط مختلف هند است. جنوب هند مواد غذایی خود را متمایز عطر و طعم مواد غذایی در شمال متفاوت است و spicier. آشپزی در نقاط مختلف هند است که تحت تاثیر فرهنگ های محلی حاکم وجود دارد. آن را نیز وابسته به پوشش گیاهی یافت می شود و خاص در یک منطقه جغرافیایی.

غذاهای هندی تکامل یافته است بیش از یک دوره از زمان است و آن را تحت تاثیر قرار توسط فرهنگ های مختلف. به هند آمد و در تماس با جهان خارج را نیز تحت تاثیر غذاهای از هند است.

خاورمیانه و اروپا به ارمغان آورد عطر و طعم خود را به غذاهای هندی و آن را حاوی زیبایی با غذاهای هندی. غذای هندی نیز تحت تاثیر اعتقادات مذهبی. هند است خانه را به بسیاری از ادیان. جین, بودیسم, سیک و هندو در اینجا متولد شده اند. اسلام و مسیحیت نیز آمد بودند و مسلمانان سخت گیاه خواران در حالی که مسلمانان و مسیحیان با استفاده از مقدار زیادی از محصول گوشت در مواد غذایی خود را. همه این تأثیرات را مخلوط با حال روز, آشپزی در هند.

امروز وقتی کسی بازديد هند انتظار می رود تمام انواع مواد غذایی در هند. جدا از غذا های هندی, چینی, قاره ای و انواع دیگر از مواد غذایی به راحتی در دسترس هستند در هند. امروز شما می توانید انتظار انواع و اقسام رستوران ها در هند است. اما هنوز هم افرادی که به هند سفر می خواهید به طعم غذای هندی و از آن لذت ببرید.

مواد غذایی هند: مواد تشکیل دهنده رایج از مواد غذایی هستند, گندم, حبوبات, برنج, گرم سیب زمینی, انواع سبزیجات و گوشت و غیره. اینها پخته شده در روغن حیوانی’ خردل, روغن آفتابگردان و سایر روغن های گیاهی. انواع مختلف از ادویه جات ترشی جات استفاده می شود به طبخ این غذاها مانند زیره زردچوبه, سرد, فلفل, شنبلیله, زنجبیل و سیر. کاری هند ساخته شده با استفاده از ادویه جات ترشی جات مختلف جهان معروف است. کاری مرغ یک غذای هندی.

برخی از محبوب غذاهای هندی: اصلی مواد غذایی که به صورت روز به روز جزء اصلی رژیم غذایی برای سرخپوستان انواع مختلفی از نان ساخته شده عمدتا از آرد گندم. برخی از محبوب نان هستند “roomali roti, missi roti aloo parantha, نان و غیره. به غیر از مواد غذایی گیاهی به طور عمده شامل نوع مختلف از آماده سازی از مرغ و گوشت بز و ماهی و غیره. در مواد غذایی گیاهی, برخی از محبوب ترین ها, ادویه کاری هستند “شاهی پنیر, مطر, Paneer, Navratan کرما و غیره”. در تنقلات “سمبوسه و aloo tikkis بسیار محبوب هستند. هند نیز بسیار محبوب برای شیرینی. برخی از محبوب شیرینی هستند “Ras gulla, Rasmalai برفی گلاب jamun و غیره”. کباب بسیار محبوب نیز هست. این است که عمدتا توسط جمعیت مسلمانان. در بخش جنوبی هند تاکید اصلی بر روی برنج. برنج غذای اصلی وجود دارد. نارگیل استفاده می شود در بسیاری از اقلام مواد غذایی است. “sambar رسام, dosa, idli, vada, و غیره.” برخی دیگر بسیار محبوب در مواد غذایی است.

غذاهای هندی جذب مردم از سراسر جهان. در انگلستان به تنهایی وجود دارد بیش از 10000 رستوران هندی. وجود دارد که نفوذ زیادی از غذاهای هندی در غذاهای مالزی. گیاهخواری که سریع گسترش به غرب را می توان عمدتا کمک به غذا. انواع غذای هندی اقلام معرفی شده در theUSA. غذاهای هندی است که دوست داشتم در سراسر جهان.

[ad_2]

آیین نامه سهام عدالت مشکل حقوقی و شرعی دارد Previous post آیین نامه سهام عدالت مشکل حقوقی و شرعی دارد
Next post شستا حکم توقیف اموال فدراسیون فوتبال را گرفت

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *