واکنش گورباچف به نتیجه انتخابات آمریکا

واکنش گورباچف به نتیجه انتخابات آمریکا

[ad_1]

به گزارش شفاف، به نقل از خبرگزاری اسپوتنیک، میخائیل گورباچف، آخرین رهبر اتحاد جماهیر شوروی در خصوص پیروزی جو بایدن در انتخابات ریاست جمهوری آمریکا اظهار کرد که نقش ایالات متحده در امور جهانی، بزرگ و مهم باقی خواهد ماند و این موضوع تغییر نمی‌کند.

گورباچف بیان کرد: نقش آمریکا در امور جهانی همچنان بزرگ و بسیار مهم باقی می‌ماند و این موضوع تغییر نمی‌کند. به همین دلیل، در همه جا مبارزات انتخابات ایالات متحده از نزدیک دنبال می‌شد. آمریکایی‌ها جو بایدن را انتخاب کرده‌اند.

پیش از برگزاری انتخابات ریاست جمهوری ایالات متحده، گورباچف به رئیس جمهوری آینده آمریکا توصیه کرده بود که فورا با ولادیمیر پوتین، رئیس جمهوری روسیه دیدار کند.

پیش از این رسانه‌های آمریکایی از پیروزی جو بایدن، نامزد حزب دموکرات در انتخابات ریاست جمهوری ایالات متحده خبر داده بودند. این در حالی است که دونالد ترامپ اعلام کرده که نتیجه انتخابات هنوز قطعی نیست و کارزار انتخاباتی وی، پرونده انتخابات را در دادگاه پیگیری خواهد کرد.

[ad_2]

Source link

ارتش عراق عملیاتی جدید علیه داعش آغاز کرد Previous post ارتش عراق عملیاتی جدید علیه داعش آغاز کرد
توقف فیلمبرداری یک فیلم پس از ابتلا محسن تنابنده به کرونا Next post توقف فیلمبرداری یک فیلم پس از ابتلا محسن تنابنده به کرونا

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.