پرداخت تسهیلات ۵ میلیون تومانی برای آسیب دیدگان کرونا

[ad_1]

به گزارش شفاف نقل از استانداری فارس، بر اساس رایزنی‌های استاندار فارس مقرر شد تسهیلات ۵ میلیون تومانی از سوی ستاد اجرایی فرمان امام به این آسیب دیدگان اختصاص یابد.

به گفته استاندار فارس در کنار این تسهیلات، بسته‌های معیشتی نیز از سوی این نهاد در اختیار گروه‌هایی از مردم در استان فارس قرار می‌گیرد.

رحیمی با اشاره به مشارکت ستاد اجرایی فرمان امام در تعدادی از پروژه‌های عمرانی استان ضمن تقدیر از حمایت‌ها و پشتیبانی‌های این نهاد، عنوان کرد: تامین اعتبار سهم مربوط به بنیاد برکت و ستاد اجرایی فرمان امام در این پروژه‌های مشارکتی بی تردید در تسریع روند اجرای آن‌ها موثر خواهد بود.

او با بیان اینکه طرح اقدام ملی مسکن در فارس آغاز شده است از قول مساعد ستاد اجرایی فرمان امام برای اجرا و تکمیل پروژه‌های مشارکتی در این حوزه خبر داد.

استاندار فارس همچنین با اشاره به اینکه بیمارستان شهرستان نیریز توسط ستاد اجرایی فرمان امام در حال احداث است، خاطرنشان کرد: تسریع در روند تکمیل این پروژه از سوی ستاد کمک در خور توجهی به تقویت زیرساخت‌های درمانی در این شهرستان خواهد کرد.

وی با اشاره به اینکه استان فارس با توجه به پهنه گسترده، طبیعت جغرافیایی و ساخت زمین شناسی و پوشش جنگلی مناسب همواره مورد تهدید مخاطرات طبیعی و انسان ساخت متعددی همچون آتش سوزی‌های مراتع و جنگل‌ها بوده، از رئیس ستاد اجرایی فرمان امام خواست تا در راستای تقویت زیرساخت‌های پیشگیرانه مساعدت کنند.

رحیمی به موضوع تأمین اعتبار لازم برای به کارگیری نیروی دیده‌بان فصلی با هدف مراقبت از جنگل‌ها و مراتع و پیشگیری از وقوع آتش سوزی یا اطفاء سریع در مراحل اولیه، تأمین اعتبار با هدف خرید تجهیزات اولیه اطفاء حریق نظیر دستگاه‌های دمنده و اجرای سیاست‌های تشویقی برای بهره مندی از امتیازات بیمه برکت در بخش‌های مسکونی و کشاورزی با هزینه مناسب و اعطای کمک‌های بلاعوض به خسارت دیدگان از زلزله‌های اخیر در استان فارس هم اشاره کرد.

[ad_2]

Source link

ایران در حال ساخت سلاح هسته‌ای نیست Previous post ایران در حال ساخت سلاح هسته‌ای نیست
Next post به دنبال یک خوب استیک رستوران

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *