پرسپولیس درحال جمع‌آوری مدرک علیه شجاع و الریان

پرسپولیس درحال جمع‌آوری مدرک علیه شجاع و الریان

[ad_1]

به گزارش شفاف، امیرساعد وکیل، وکیل باشگاه پرسپولیس درباره پرونده محرومیت عیسی آل کثیر، اظهار داشت: بعد از اینکه حکم محرومیت آل کثیر صادر شد ما اعتراض کردیم و موضوع به کمیته استیناف رفت. برای اولین بار AFC را قانع کردیم تا علاوه بر ارسال لایحه ۵۰ صفحه ای، به صورت شفاهی و رو در رو موضوع را توضیح دهیم. روز پنج شنبه جلسه ای به صورت ویدیو کنفرانس برگزار خواهد شد و حدودا ظرف مدت یک هفته رای صادر می‌شود.

او افزود: من با بحث عذرخواهی مخالف هستم. برای یک بازیکن بحرینی چنین اتفاقی رخ داد و نتیجه بخش نبود. همه مسائل را در جلسه ای که در دوحه برگزار شد، عنوان کردیم. اینکه خوشحالی گل‌های قبلی آل کثیر را عنوان کنیم جالب نخواهد بود.

وکیل باشگاه پرسپولیس در ادامه بیان کرد: ۲۵ دقیقه من باید صحبت کنم و قبل از آن ۲۵ دقیقه وکلای AFC صحبت خواهند کرد. سپس آل کثیر و یک شاهد به مدت ۵ دقیقه اظهارات خود را بیان می‌کنند. پس از آن قاضی سوالات خود را از اعضا مطرح می‌کند.

او در خصوص پرونده شفر و باشگاه استقلال، بیان کرد: در صورتی که باشگاه استقلال مدارک خود را به فیفا ارسال کند، فیفا به وکیل شفر نامه می‌زند تا صحت موضوع را مطلع شود. وکیل شفر وقت کوتاهی دارد تا جواب بدهد.

امیرساعد وکیل در ادامه بیان کرد: ما علیه باشگاه الریان اقدام حقوقی انجام نداده ایم. شجاع خلیل زاده با باشگاه پرسپولیس قرارداد داشته و کمیته تعیین وضعیت فدراسیون فوتبال ایران می تواند به پرونده رسیدگی کند. ما اگر می خواهیم از الریان شکایت کنیم باید مدارک و مستندات لازم را به دست بیاوریم که شجاع خلیل زاده در زمانی که با ما قرارداد داشته اقدام به مذاکره الریان انجام داده و با این تیم قرارداد بسته است.

[ad_2]

Source link

پیروزی بایدن در گام نخست شمارش آرای انتخابات آمریکا Previous post پیروزی بایدن در گام نخست شمارش آرای انتخابات آمریکا
۲۲ کشته در حمله داعش به دانشگاه کابل Next post ۲۲ کشته در حمله داعش به دانشگاه کابل

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.