پیشنهاد تعویق یک ماهه کنکور سراسری در ستاد ملی کرونا

پیشنهاد تعویق یک ماهه کنکور سراسری در ستاد ملی کرونا

[ad_1]

به گزارش شفاف، سعید نمکی وزیر بهداشت در پیام اینستاگرامی نوشت: با برگزاری کنکور در این تاریخ مخالفم و تاکید میکنم که کنکور را به زمانی موکول کنید که بتوانید از لحاظ فضا و امکانات تمام ضوابط و دستورالعمل‌های ابلاغی وزارت بهداشت را فراهم کنید.

او همچنین از پیشنهاد وزارت علوم برای تعویق یک ماهه کنکور سراسری خبر داد.

متن پیام وزیر بهداشت به شرح زیر است:

امروز عصر مجدد با حضور ریاست محترم کمیسیون‌های آموزش و بهداشت و درمان و تعدادی از نمایندگان محترم مجلس و همچنین وزیر محترم علوم و رییس سازمان سنجش جلسه‌ای داشتیم.

وزیر محترم علوم و رییس سازمان سنجش اعلام کردند که اجرای پروتکل‌های سختگیرانه در این زمان باقیمانده میسر نیست، مگر این دستورالعمل‌ها برای برگزاری آزمون سراسری تغییر کند.

در این جلسه اعلام کردم به عنوان وزیر بهداشت و متولی سلامت این کشور، قطعا سلامت فرزندانمان برای ما در اولویت است و از این پروتکل‌های سختگیرانه کوتاه نخواهم آمد که رییس محترم کمیسیون‌های آموزش و بهداشت نیز در این مورد کاملا همراه و موافق بودند.

به مسولان برگزاری کنکور اعلام کردم اگر واقعا نمی‌توانید این دستورالعمل‌ها را به درستی اعمال کنید با برگزاری کنکور در این تاریخ مخالفم و تاکید می‌کنم که کنکور را به زمانی موکول کنید که بتوانید از لحاظ فضا و امکانات تمام ضوابط و دستورالعمل‌های ابلاغی وزارت بهداشت را فراهم کنید.

پیشنهاد وزارت علوم تعویق یک ماهه برگزاری کنکور سراسری بود که قرار شد در ستاد ملی کرونا مطرح شود.

پیشنهاد تعویق یک ماهه کنکور سراسری در ستاد ملی کرونا

 

انتهای پیام/

[ad_2]

Source link

Previous post استقلالی‌ها پاداش گرفتند
لزوم تعامل و همکاری هرچه بیشتر با خانواده آموزش عالی Next post لزوم تعامل و همکاری هرچه بیشتر با خانواده آموزش عالی

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *