[ad_1]

سرعت زندگی مدرن بسیار زیاد است و ممکن است در مواجهه با اتفاقات سریعی که هر روز در زندگی‌مان روی می‌دهد احساس فشار کنیم. در این مواقع کمک گرفتن از فردی متخصص برای بیان احساسات و در میان گذاشتن مشکلات می‌تواند به کارکرد زندگی و شادکامی کلی ما کمک زیادی کند. بنابراین در برخورد با دغدغه‌های زندگی، همیشه مشاوره با روانشناس را در نظر داشته باشید.

برای ساده‌تر شدن دریافت کمک از متخصصان سلامت روان، سامانه اینترنتی دکتر ساینا امکان دریافت خدمات مشاوره تلفنی و آنلاین را برای کاربران فراهم کرده است. برای دریافت خدمات می‌توانید به وب‌سایت سامانه یا اپلیکیشن دکتر ساینا مراجعه کنید. مشاوره روانشناسی دکتر ساینا می‌تواند به شما در داشتن زندگی با کیفیت‌تر کمک کند.

بیایید با یکدیگر لزوم استفاده از خدمات روانشناسی را بررسی کنیم.

تفاوت مشاوره حضوری و مشاوره تلفنی

پیش از هر چیز به نظر می‌رسد نیاز است درباره مشاوره آنلاین و تلفنی روانشناسی و مزیت‌های آن توضیحاتی ارائه کنیم. مراجعه حضوری برای مشاوره با روانشناس می‌تواند به دلایل مختلف چالش‌برانگیز باشد. اولین موضوع، وقت‌گیر بودن مراجعه به مطب روانشناس است. بسیاری از افراد نمی‌توانند در بین کارهای مختلف روزانه، زمانی برای رفت‌وآمد و انتظار در مطب روانشناس کنار بگذارند. مشاوره تلفنی این مشکل را حل کرده است و در وقت افراد صرفه‌جویی می‌کند.

نکته دومی که باید در نظر گرفته شود این است که برای برخی از افراد بودن در محیط جدید اضطراب زا است. با استفاده از مشاوره تلفنی یا مشاوره آنلاین، این افراد می‌توانند در محیط امن منزل خود کمک روانشناس را دریافت کنند. همچنین از آنجایی که عده‌ای از مراجعین ترجیح می‌دهند جلسات مشاوره‌شان مخفی بماند، با استفاده از مشاوره تلفنی می‌توان اطمینان حاصل کنند که دیگران متوجه این قضیه نمی‌شوند.

چه زمانی لازم داریم به روانشناس مراجعه کنیم؟

مشاوره روانی یک ابزار بسیار ارزشمند برای بالا بردن کیفیت زندگی شخصی است. واقعیت این است که همه افراد می‌توانند از صحبت کردن با روانشناس سود ببرند. در ادامه برخی از دلایل رایج برای دریافت مشاوره روانی را مرور می‌کنیم.

خلق‌وخویتان تغییر کرده است

اگر حس می‌کنید که خلقتان دچار تغییر شده است و احساسات منفی بیشتری را در طول روز تجربه می‌کنید، دریافت مشاوره روان‌شناختی می‌تواند کمک‌کننده باشد. روانشناس می‌تواند به شما کمک کند علت این احساسات آزاردهنده را پیدا کنید. فضای مشاوره به افراد اجازه می‌دهد افکار و احساسات خود را در یک محیط امن مرور کرده و علت ناخوشی یا ناراحتی خود را پیدا کنند.

در حال تجربه‌ی تغییری بزرگ در زندگی‌تان هستید

در دوره‌هایی که وضع زندگی تغییر شدیدی می‌کند ممکن است تصمیمات اشتباهی اتخاذ کنیم. در این دوران یک مشاوره یا روانشناس باتجربه می‌تواند بسیار کمک‌کننده باشد. برای مثال اگر شغل جدیدی را شروع کرده‌اید یا به شهری دیگر مهاجرت کرده‌اید، احتمالاً چالش‌هایی نو را در زندگی تجربه می‌کنید و کمک گرفتن از یک فرد متخصص در این مواقع می‌تواند به شما در کنترل چالش‌ها کمک کند.

از انجام کارهای روزمره احساس لذت نمی‌کنید

اگر انگیزه‌ی خود برای انجام کارها را از دست داده‌اید، احتمالاً مشورت با روانشناس برایتان لازم است. ممکن است اتفاقی در دنیای بیرون باعث ایجاد شدن دوره‌ای از کمبود انرژی یا انگیزه در شما شود. روانشناس به شما کمک می‌کند علت این هیجانات منفی را بهتر متوجه شوید و کارکرد عادی زندگی خود را از دست ندهید.

چرا باید به روانشناس مراجعه کنیم؟

احساس تنهایی می‌کنید

احساس تنهایی نیز می‌تواند یکی از مشکلاتی باشد که به کمک روانشناس نیاز دارد. مشغله‌ی زیاد بسیاری از ما باعث شده است نتوانیم مانند نسل‌های گذشته روابط معناداری با دیگران داشته باشیم. روانشناس می‌تواند به شما در مدیریت فعالیت‌های زندگی‌تان کمک کند. با کمک گرفتن از مشاوره تلفنی نیازی به جستجو برای روانشناسان مختلف نیز نخواهید داشت. کافی است به وب‌سایت www.drsaina.com مراجعه کنید تا لیستی از روانشناسان فعال در اختیار شما قرار داده شود.

در روابطتان دچار مشکل شده‌اید

روابط معمولاً چالش‌های خاص خود را به همراه دارند. گاهی در رابطه‌های شخصی یا کاریمان به مشکلی برمی‌خوریم که راه‌حل آن را نمی‌دانیم. در این مواقع صحبت کردن با مشاور می‌تواند مفید باشد. همچنین در صورتی که در زندگی مشترک با همسرتان دچار مشکل شده‌اید، می‌توانید به‌صورت شخصی یا همراه با همسرتان برای حل‌وفصل تعارضات با روانشناس مشاوره داشته باشید. روانشناس روش‌هایی بهتر و مفیدتر برای برقراری ارتباط به شما آموزش می‌دهد.

اختلال در چرخه خواب دلیل دیگری برای مراجعه به روانشناس

یکی از نشانه‌های اصلی افسردگی، تغییر در چرخه خواب و بیداری است. اگر حس می‌کنید خوابتان خیلی زیاد یا خیلی کم شده است، وقت آن رسیده است که با یک روانشناس مشورت کنید و علت این تغییر را پیدا کنید.

همان‌طور که به سلامت بدنمان اهمیت می‌دهیم، یعنی سعی می‌کنیم غذای سالم بخوریم، ورزش کنیم و سیستم ایمنی خود را تقویت نمایید تا بیمار نشویم، مراقبت از سلامت روان نیز ضرورت دارد. واقعیت این است که شادی و لذتی که از زندگی می‌بریم به سالم بودن روانمان بستگی دارد.

مشاوره تلفنی با روانشناس، مشکلات مراجعه حضوری را کاهش داده است و دریافت کمک را آسان کرده است. تمام روانشناسان فعال در سامانه دکتر ساینا توسط تیم تخصصی این سامانه موردبررسی قرار گرفته‌اند و تایید شده هستند تا شما با خیال راحت بتوانید به آن‌ها اعتماد کنید. برای دریافت خدمات کافی است از طریق لینک زیر سری به وب‌سایت دکتر ساینا بزنید

https://www.drsaina.com/ConsultationDoctor_1_779/مشاوره-آنلاین-با-بهترین-روانشناس/

 

 

*رپورتاژ آگهی

[ad_2]

Source link

Previous post نهاده‌های دامی و کنجاله سویا وارداتی به دست مصرف کنندگان واقعی نمی رسد
Next post نظرسنجی| بایدن با فاصله 14 درصد، از ترامپ پیش افتاد

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.