چرا یک رستوران و یا فرد باید سرمایه گذاری در فضای باز?

[ad_1]

قلب هر جشن اشتها آور مواد غذایی است. مواد غذایی که شادی به ارمغان می آورد به هر فرد درگیر در این مناسبت است. از کوچکترین تولد, جشن, بزرگ, چاق, هندی, عروسی, غذا ضروری است برای هر جمع آوری است. چیزی است که وجود دارد در مورد تغذیه که بازدید این نقطه آن است که آیا یک صبحانه جلسه بین مدیران و یا اولین وعده غذایی در میان تازه ازدواج کرده است.

آن است که این مقدار از مواد غذایی در جشن موارد است که باعث می شود آن را ضروری برای هر مهمان نوازی کارآفرین به سرمایه گذاری در, علاوه بر این بسیار عالی اتاق های هتل ها. ما نگاهی به عنوان مثال از یک عروسی برای روشن کردن نحوه پذیرایی ما تاثیر می گذارد.

اولین وعده غذایی یک زن و شوهر در هند است که پر است از خانواده و دوستان است. هر شخص آنها را دوست دارم آنها را احاطه کرده و از آنها به عنوان اولین لقمه. ازدواج پذیرایی شرکت فراهم می کند که غذا را نشسته و سبک و یا یک بوفه هم می تواند به نوبه خود این مناسبت بزرگ و یا بمب.

وحشتناک مواد غذایی منجر به اشتهای ناراضی که ایجاد می شه مردم است. از سوی دیگر یک وعده غذایی خوشمزه است که معادل آن به مردم خوشحال و به همین دلیل درخشان آغاز به nuptials.

آنچه که در فضای باز?

با تغییر فصل مانند فصل بهار و شروع فصل زمستان بسیاری از افراد ترجیح می دهند به اهرم آب و هوای دلپذیر. به جای استفاده از یک محافظه کار بسته سالن, آنها, انتخاب کردن برای یک چمن باز یا باغ برای برگزاری یک جشن. هر رویداد که در یک منطقه مستلزم فضای باز ، در ساده عبارت از ارائه مواد غذایی و نوشیدنی به مهمانان نقاشی با آبرنگ روی گچ است که به نام فضای باز ،

هنگامی که آن را ایده آل ؟

اغلب این رویداد گاه به گاه خواستار خروج از درب پذیرایی, اما موارد دیگر می توانید آن را. عروسی, بوفه, به خصوص اگر آب و هوا در حال برگزاری است تا محل ایده آل برای غذا ، به می دانم که اگر آن را در زمان مناسب از سال برای نقاشی با آبرنگ روی گچ ناهار خوری یا نه, بهترین مخاطب حرفه ای وراج. تجربه خود را برای یک راهنمای عالی.

چه الزامات مورد نیاز?

دانستن اینکه چه چیزی مورد نیاز است در فضای باز می تواند کمک به کمک به تصمیم گیری اگر آن گزینه درست است. در حالی که اکثر نیازهای مشابه هستند به داخل سالن پذیرایی ما نیاز به برخی از تلاش های اضافی.

  1. وجود دارد باید ارائه بشقاب و ظروف و دستمال و نقره. به جای آن از شیشه و یا چین پلاستیکی و یا صفحات کاغذ مانند برگ موز انتخاب بهتر می شود. آنها شکستن نیست به راحتی و ساده برای پاک کردن.

  2. ماشین که نگه داشتن حشرات در بررسی های ضروری برای پذیرایی. بدون اقدامات در محل اشکالات و creepy crawlies را خراب کردن نه تنها غذا بلکه مهمان تجربه. دوباره یک حرفه ای وراج خواهد بود بهترین قاضی از اقداماتی که نیاز به پیاده سازی.

  3. مانند داخل سالن پذیرایی میز و صندلی مورد نیاز برای وقایع در فضای باز. با توجه به محیط جداول پیک نیک با نیمکت یا ایوان مبلمان یک ایده بهتر خواهد بود.

ارزش غذا را بدست آورد

ارزش انگشت, لیس مواد غذایی می افزاید: به یک رویداد شفاف است در حال حاضر. ما حتی درک عناصر اساسی یکی باید آگاه باشند که امید بستن برای پذیرایی. در حال حاضر ما یک نگاهی به مزایای استفاده در فضای باز پذیرایی بخش می افزاید: به هر کسب و کار مهمان نوازی.

  • گسترش خیابان

رشد هدف از هر کسب و کار است. یکی از ساده ترین و سود آور ترین روش برای گسترش برای یک رستوران است که به سرمایه گذاری در غذا برای وقایع در فضای باز. آنها در حال حاضر قرار به ارائه نوشیدنی و غذا برای جشن. بنابراین غذا باعث می شود برای یک پیشرفت طبیعی. تنها شرط این است که برای حفظ کیفیت خدمات و مواد غذایی و فراتر از انتظارات مشتری.

  • مدیریت بهتر

احتمال یک مشترک و یا رستوران غذا داخلی حوادث بسیار بالا است. اکثر F&B مکان انجام آن به این معناست که مدیر نه تنها به دنبال پس از عملیات روز به روز از استقرار اما هر مناسبت آنها را رفع میکند. توسط بخش بندی یک پذیرایی بخش شما مدیر به تمرکز بر روی فقط رستوران. کارکنان پذیرایی بخش می توانید مسئولیت رسیدگی به هر جزئیات دیگر مانند منوی برنامه ریزی آماده سازی مواد غذایی, مواد خرید. در پایان کسب و کار بهتر است موفق و سودآور است.

  • بهبود بازاریابی

همه ما می دانیم که کلمه از دهان بازاریابی بهترین ابزار در زرادخانه برای هر کسب و کار است. ازدواج پذیرایی احزاب رسمی جلسات موثر ترین راه برای گرفتن نام خود در خارج وجود دارد. با هر رویداد در catered یک اعتبار ساخته شده است. هر کسی که مواد غذایی خود را بالقوه است سفیر. اگر شما تهیه کردن به موارد حرفه ای و سپس در مطبوعات و رسانه های محلی در حال اضافه شده به مخلوط افزایش کسب و کار دید.

رونق تقاضا

مرد به طور متوسط است امید بستن برای پذیرایی حوادث بیشتر و بیشتر. حتی کوچکترین شرکت ها در حال کنار گذاشتن بودجه برای پذیرایی از موارد است. تقاضا کسب و کار مناسب نیست و بیشتر از همیشه. آنها می گویند که آهن داغ است و هم به اعتصاب در حال حاضر. هر کسی که آرزوهای خود را به گسترش به هوای غذا باید آن را انجام دهد. هر مشتری بدونم که اگر خود را جشن calls برای نقاشی با آبرنگ روی گچ ناهار خوری نیز باید آن را انجام دهد!

[ad_2]

یورش نظامیان اسرائیل به کرانه باختری Previous post یورش نظامیان اسرائیل به کرانه باختری
اجرای طرح پایلوت آبیاری هوشمند در مزارع نیشکر Next post اجرای طرح پایلوت آبیاری هوشمند در مزارع نیشکر

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *