چک, مواد غذایی و نوشیدنی – پنج چک رستوران در امریکا

[ad_1]

شما ولع مصرف برخی از دلچسب و رضایت بخش, چک, سبک آشپزی, اما شما هیچ جا در نزدیکی جمهوری چک ؟ هرگز ترس… در اینجا پنج, دعوت, رستوران معتبر در امریکا که در آن شما می توانید نمونه بهترین, چک, سبک, مواد غذایی و نوشیدنی…

اگر چه وجود دارد میلیون ها نفر از مردم چک تبار در ایالات متحده, چک, رستوران نیست, به خصوص رایج است. ما مطمئن هستیم که چرا به دلیل طبخ برخی از رضایت بخش ترین و خوشمزه شما همیشه پیدا کردن در میز شام.

گوشت خوک و گوشت گاو و کوفته و خانه دسر عناصر کلیدی یک چک شام سبک. گوشت آماده شده است از راه های مختلفی از دلچسب خورش و سوپ به پخته یا پان پوشیده با نان. در چندین میراث جوامع در سراسر امریکا پیدا خواهید کرد چند سنگهای فقط در حال انتظار برای شما را به توقف.

در هیچ منظور خاص در اینجا است که یک لیست از پنج نفر از مورد علاقه ما:

میلان رستوران: بروکلین, نیویورک

میلان به نظر نمی آید مانند بسیاری از خارج اما هنگامی که شما در حال انتقال به مرکز اروپا. راحت و دکور سنتی melds و با عشق وعده های غذایی آماده.

شما همچنین می توانید خرید معتبر بسته بندی کالا از اسلواکی و جمهوری چک در اینجا از جمله بطری آبجو, نوشابه و مواد غذایی.

مورد علاقه ما در اینجا ؟ سوپ کلم با گوشت دودی کباب گوشت خوک با ترشی کلم و کوفته همه را شسته با یکی از چهار چک آبجو در منو است.

کافه بوهمیا: Omaha, Nebraska

فقط یک مایل در جنوب بازار قدیمی منطقه در مرکز شهر اوماها کافه بوهمیا. این رستوران دنج بوده است در خدمت آشپزی معتبر از سال 1920 در قیمت بسیار مناسب. شما won’t go home, hungry, که برای اطمینان حاصل کنید!

کافه بوهمیا یک محل عالی برای سعی کنید swieckova یک sauerbraten سبک معمولا ظرف سرو با کوفته یا سیب زمینی ماکارونی. اما اگر شما مطمئن نیستید نگران نباشید. دوستانه با تجربه پیشخدمت خواهد کرد هدایت شما در مسیر درست.

Klas رستوران: Cicero, ایلینوی

بزرگترین چک رستوران در ایالت متحده Klas است استقبال مشتریان از سال 1922. آن است که فقط پنج شنبه ها از طریق روزهای یکشنبه. بزرگ داخلی اتاق تزئین شده با اصلی عتیقه جات و ترشیجات گنجینه های به طور مستقیم از جمهوری چک.

ما از آمدن به اینجا برای ناهار. ناهار در خدمت غیرمتعارف سبک, با, سوپ, سالاد بار, دخول دو طرف و دسر. سیسرون است در نزدیکی غرب حومه شیکاگو حدود 20 دقیقه از مرکز شهر.

Moldau رستوران: Brookfield, ایلینوی

یک جزء اصلی در رونق غرب حومه شیکاگو, چک, جامعه این است که یکی دیگر از مواد غذایی راحتی gem. آن واقع شده است در اگدن خیابان حدود 10 دقیقه در غرب Klas رستوران.

Moldau کوچک عجیب و جالب, جایی که نشانی از کسب و کار سریع در روزهای یکشنبه. به اینجا می آیند برای کباب اردک در منزل تهیه دسر.

چک-Tex رستوران: Snook, تگزاس

مانند شیکاگو جنوب تگزاس مرکزی همچنین بزرگ, چک, میراث جامعه است. این شهر کوچک از Snook حدود ده مایل از ایستگاه دانشگاه, دارای, چک-Tex نوع ترکیب کباب و جهان جایی که گود غذاهای سنتی به محتوای قلب خود را.

هر روز شما را پیدا خواهد کرد مرغ و پیراشکی ویژه در منو است. گلدان کباب گوشت خوک کبابی و دودی, دنده نخست دیگر مورد علاقه های شما.

خلاصه

آیا شما گرسنه نشده است ؟ اگر به یکی از این معتبر, چک, سبک رستوران سنتی اروپای مرکزی سبک مواد غذایی در یک فضای گرم و دوستانه.

[ad_2]

الزام رعایت تعرفه مصوب در آزمایشگاه‌ها Previous post الزام رعایت تعرفه مصوب در آزمایشگاه‌ها
اپل از سیستم عامل iOS ۱۴ رونمایی کرد Next post هر آن‌چه که آیفون‌داران باید از ios ۱۴ بدانند

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.