چگونه به استفاده از Smart Led ها در رستوران ها, کافه ها و باشگاه ها

[ad_1]

حتی هتل و مهمان نوازی کسب و کار است که دست نخورده توسط مقدار بسیار زیاد از ویژگی های مثبت LED سیستم روشنایی. هوشمند سازگار با محیط زیست و مقرون به صرفه و انعطاف پذیر LED سیستم روشنایی کمک می کند تا در ایجاد بهترین جو برای حداکثر رضایت مشتری است. انرژی کارآمد روشنایی LED سیستم پیشنهاد رستوران ها, کافه ها و باشگاه های مختلف مزایای همراه با صرفه جویی در هزینه. راه های مختلف وجود دارد که در آن ما می توانید بهترین استفاده از LED سیستم روشنایی برای ما رستوران ها, کافه ها و باشگاه ها:

 • تنظیم خلق و خوی: ایجاد یک نگاه و احساس از محل خود را از طریق نور است که می تواند به شما مطابقت اولیه مورد نیاز برای راه اندازی و خوی مناسب برای محل شما. برای مثال یک رستوران معمولا شامل مناطق مختلف ضروری برای آن کلی قابلیت و تجربه مشتری مانند غذاخوری نوار منطقه و گاهی اوقات حتی حزب سالن. همه این مناطق را متفاوت تنظیم روشنایی به منعکس کننده هدف از هر منطقه. برای مثال چراغ در منطقه ناهار خوری را یکنواخت و راحت و به اندازه کافی روشن است برای دیدن منو کمک به مهمانان تعامل به راحتی با یکدیگر در اطراف جدول است. و اگر آن را به یک بار متصل شده به آن نور خواهد بود بسیار دیمر برای ایجاد محیطی آرام و صمیمی و دوستانه. برای ایجاد نگاه و احساس از محل خود هیچ چیز بهتر از کار انعطاف پذیر LED سیستم روشنایی است که می تواند به راحتی انطباق با نیازهای شما.
 • سفارشی با توجه به نیازهای شما: چراغ روشنایی سیستم به شما ارائه می دهد طیف گسترده ای از گزینه ها از شکل و اندازه آن از لامپ به سطح روشنایی و رنگ رنگ. دسترسی مورد نیاز خود و سفارشی کردن رستوران خود را در نوار و یا باشگاه به عنوان در هر نیاز خود را از آرایه گسترده ای از گزینه های داده شده توسط چراغ روشنایی سیستم.
 • اضافه کردن فن آوری های جدید: چراغ روشنایی سیستم هنوز در مرحله اولیه و همچنان به تکامل برای خوب است. شما می توانید این بازی جدید و پیشرفته و سازگار با محیط زیست و مقرون به صرفه فن آوری برای به دست آوردن حداکثر بهره را از رستوران ها و باشگاه ها. در حال تکامل چراغ روشنایی سیستم همچنین قادر می سازد شما را به در بالای فعلی فن آوری پیشرفت مانند داشتن چراغ های خود را در رستوران ها, کافه ها و باشگاه ها که وای فای را فعال کنید و یا از Led ساخته شده از مواد آلی. این به ارمغان می آورد شما را به عنوان یک فن آوری پیشرفته بازیکن در بازار و در نتیجه ایجاد یک تاثیر بزرگ در میان مخاطبان خود را.
 • مقرون به صرفه گزینه روشنایی: رستوران ها, کافه ها و باشگاه نیاز و مصرف مقدار زیادی انرژی به صورت نور ترتیبات. در مقایسه با زمانی که به هر یک از این زمان سیستم های روشنایی موجود در بازار, چراغ روشنایی سیستم های مقرون به صرفه ترین گزینه روشنایی کاهش صورتحساب برق خود را تا آنجا که 50 درصد. اگر آنها کمی گران است اما صرف این پول را فقط می تواند یک سرمایه گذاری بزرگ برای رستوران ها, کافه ها و باشگاه ها.
 • لایه بندی چراغ ها: رستوران, روشنایی, همه چیز در مورد خلاقیت و مهارت. شما می توانید با استفاده از این چراغ ها در قالب لایه های بیش از حد دادن به صاحب رستوران انعطاف پذیری در انتخاب و تنظیم روشنایی به عنوان ناهار خوری در هر فعالیت. اساسا وجود دارد سه نوع از نورپردازی معمولا استفاده می شود برای ایجاد لایه افکت:
  • محیط (یا کلی) روشنایی: مهم تر از همه لایه ها فراهم می کند که برای راحت حرکت و عملکرد خود را در رستوران ها. آن را نیز ایجاد شخصیت کلی از رستوران ها و باشگاه های داخلی.
  • لهجه (یا کانونی) روشنایی: آنها اساسا برای ایجاد علاقه بصری به دنبال توجه نسبت به یک قطعه از آثار هنری با استفاده پشت نوار لامپ یا uplighting بر روی دیوار.
  • تزئینی روشنایی: چراغ های تزئینی هستند که برای خدمت به هدف از مکمل تم یا سبک رستوران ها, کافه ها و باشگاه ها. مثال: دیوار سکنکس لوستر فانوس و شمع و غیره.
  • وظیفه روشنایی: آنها هستند که کافی چراغ برای مشتریان و همچنین برای خدمات کارکنان برای انجام بصری کار.

یک رستوران خوب سیستم روشنایی خواهد بود ترکیبی از محیط و همچنین به عنوان یک وظیفه نور که انجام تابع مهم ترین از همه است. در حالی که بهترین آنهایی که باید یک تعادل کامل از هر چهار نفر از آنها خود را همه چیز در مورد ترکیب برای رسیدن به کمال برای ایجاد بهترین تاثیر بصری.

[ad_2]

 چند خوراکی مفید برای تقویت ریه‌ها Previous post  چند خوراکی مفید برای تقویت ریه‌ها
"شیلد" در برابر «کرونا» کارایی دارد؟ Next post “شیلد” در برابر «کرونا» کارایی دارد؟

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *