چگونه فن آوری های پیشرو را تغییر شام کسب و کار

[ad_1]

تکنولوژی تاثیر قابل توجهی در هر کسب و کار است. رقابت با بازار بدون امید بستن برای فن آوری های نوآورانه است که دشوار است. شام نیز تلاش سخت برای دیدار با استانداردهای بازار و این استانداردها 80% بر اساس تکنولوژی. اگر شما به این رستوران در, صنعت, پس از آن شما را مجبور به انتخاب کردن برای همه ممکن است تکنیک های به دنبال توجه foodies. در حال حاضر یک روز تنها کسانی موفق هستند که ضربه بزرگ با آخرین فن آوری است. با خواندن این مقاله شما را وادار به می دانم که چگونه فن آوری های پیشرو انقلابی در رستوران. این مهم نیست که آیا آنها در حال اجرا بزرگ سالن های غذاخوری و یا کوچکتر برش لبه تکنولوژی هیپنوتیزم شده به مشتریان در سراسر جهان.

حرکت به رسانه های اجتماعی

رسانه های اجتماعی از بین برود تمام ارتقاء سنتی تکنیک های که به طور گسترده ای استفاده می شود چند سال پیش. در حال حاضر diners لازم نیست برای رفتن درب به درب برای توزیع جزوه یا کمک گرفتن از تبلیغات تلویزیونی. آنها فقط باید به خود را منتشر معاملات آتی یا مواد غذایی شاداب تصاویر برای ارتقاء. رسانه های اجتماعی و پر برکت است تمام رستوران با مشتری ترافیک اما صالح دست زدن به پروفایل های رسانه های اجتماعی معضل دیگر. شما باید به ماندن در پاسخگو برای مشتریان مختلف سوالات. این کمک می کند تا رستوران در بهبود کسب و کار خود را.

سفارش آنلاین

با توجه به زندگی پر مشغله, این مشکل برای همه به بازدید از رستوران خود را هر روز. یا مشتریان برای به تعویق انداختن طرح خود را تا آخر هفته و یا باید به خارج از روال گیج کننده فقط به بازدید از محل شما. در حال حاضر فن آوری ساخته شده است که این گزینه بدون هیچ زحمتی رایگان برای همه epicures. سفارش آنلاین ساخته شده است که همه foodies زندگی راحت از طریق یک کلیک و گرفتن وعده غذایی مورد نظر در چند دقیقه تبدیل شده است بسیار آسان تر از همیشه. فقط با نگه داشتن تلفن های هوشمند, دانلود مربوط به نرم افزار رستوران و محل سفارش خود را با انتخاب هر چیزی از منو برای پایان دادن به ولع مصرف خود را. اگر شما می خواهید برای لذت بردن از محیط سپس شما مجبور به پرداخت مراجعه کنید در غیر این صورت آنلاین نظرات و انتقادات و پیشنهادات مشتریان به شما کمک کند می دانم که کل داستان.

بدون هیچ زحمتی رایگان و پرداخت

روش پرداخت آنلاین آورده اند فوق العاده ای در تغییر سبک زندگی از foodies. در سفارش آنلاین, شما می توانید پرداخت در نقطه ای پرداخت فرم اتاق خواب خود را و یا حتی پرداخت هزینه برای خانواده یا دوستان خود را بدون در نظر گرفتن فاصله آنها از شما. متعدد diners توسعه یافته سیستم های پرداخت فقط برای سرعت بخشیدن به سرعت یا دقت به خصوص در ساعت عجله. شانس miscommunication در مقابله خواهد شد تا حد زیادی کاهش می یابد. پرداخت وعده غذایی خود را صورتحساب بدون حمل پول نقد.

پیشرفته سیستم های POS

در حال حاضر یک روز رستوران های مختلف خود را پیشرفته سیستم های POS. این سیستم در حال کمک به رستوران برای مدیریت موجودی فروش روزانه کارکنان را اندازه گیری عملکرد, فروش, بینش, جدول جزئیات رزرو خود را و خیلی بیشتر. های مختلف نرم افزار در دسترس هستند در بازار است که به اندازه کافی هوشمند برای دیدار با تمام مشتریان ، این ضروری است برای رسیدن به استانداردهای کسب و کار با اضافه کردن این سیستم به کسب و کار شما. بعد از آن شما می توانید add-ons عنوان هر کسب و کار مورد نیاز است.

سریع میز رزرو

رزرو و میز رزرو کرده سریع برای شام و epicures. آنها به سرعت می توانید بررسی جدول رزرو. مدیریت می تواند به راحتی در مورد چگونه بسیاری از جداول اند محفوظ است. جدول رزرو سیستم اجازه می دهد تا مدیر و مشتری به کتاب و یا پیدا کردن خالی جداول و بدون هر گونه شکاف ارتباطی. در حال حاضر با نشستن در خانه شما می توانید بررسی تمام جزئیات و یا اکثریت و نرم افزار جدول انتخاب گزینه بیش از حد.

رستوران فروش بینش

چند سال پیش در یک زمان وجود دارد که فروش بینش را به بررسی. آن را غیر ممکن بود برای پیگیری فروش رفت که فراتر از گذشته سه یا چهار ماه. در حال حاضر قدرتمند ابزارهای آنلاین و نرم افزار مانند POS اجازه داده است ما برای سریع فروش محاسبات. این نرم افزار حتی می توانید پیش بینی فروش آینده و برآورد فصلی روند. نه این تبدیل آسان ؟ جزئیات بینش کمک به تمام رستوران به شکل عدم دلیل به عنوان به خوبی. بنابراین می توان گفت که این بهترین هدیه از فن آوری که در آن هر کس در صنعت رستوران می تواند به بهینه سازی عملکرد خود را.

محیط امن

شام در حال کار نه تنها برای محیط و مواد غذایی و خرید و فروش. آنها همچنین ارائه یک محیط امن برای خود ارزشمند foodies. رستوران های متعدد نصب دوربین های مدار بسته و سیستم های نظارت به نگه داشتن چشم در تمام رستوران فعالیت است. محیط امن تر می دهد صلح از ذهن به همه مردم به صورت امن ناهار خوری که منجر به یک تجربه لذت بخش و بهترین مشتری را بررسی.

یک کل نگاه جدید رستوران

بی شماری نعمت از فن آوری های سمت چپ ما افسون شده. شما ممکن است یک ایده کامل در حال حاضر در مورد فن آوری های متعدد از ویژگی های این رستوران است. این مهم نیست که آیا مشتریان رزرو یک میز و یا سفارش, همه چیز طراحی شده است برای جلب رضایت مشتریان است. مشتری نظرات و بررسی می تواند به یک اشاره برای مشتریان آینده در مورد رستوران محیط طعم و جنبه های دیگر از طریق این فیلم های 3D. از ویژگی های مناسب می تواند مورد استفاده قرار گیرد برای ارتقاء خود را محل.

[ad_2]

Previous post دستگیری سارقان موتورسوار خیابان شوش
Next post قاعدگی، دوپینگ بانوان ورزشکار!

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.