چگونه می خواهم آنها انجام دهید ؟

[ad_1]

“چگونه می خواهم آنها انجام دهید؟” من از خودم پرسیدم وقت و زمان دوباره در جوانان است.

به عنوان یک روزنامه نگار و فیلمساز مستند من شاهد مردم عادی انجام شاهکارهای فوق العاده ای در شماری موارد است. من مستند افراد در لحظات بحران و اورژانس فراتر رفتن از محدودیت های آنها و جامعه بر این باور ممکن است. گرفتار در, زلزله, سیل, طوفان و حوادث و من به تماشای خفیف ادب مردم تبدیل به سوپر قهرمانان.

زمانی که شرایط تقاضا اقدام توانایی های ماوراء الطبیعه بوجود می آیند از عادی مردمی است. زنان بالابر دو تن کامیون ها و نگه داشتن آنها را در هوا تا زمانی که خود کودک یا شوهر است آزاد از زیر خودرو. پسران جوان انجام موفق روش های پزشکی به عنوان اگر آنها حرفه ای آموزش دیده. مردان قربانیان منجر به ایمنی از طریق سوختن ساختمان, pitch-black, جنگل مواج و سیل. نوجوانان خم جراحی و پاره کردن, باز, بسته, آسانسور, درب برای آزادی عزیزان. ترس مردم پرش ده فوت بیش از یک شکاف به ایمنی. با توجه به حکم اعدام توسط پزشکان و مردم التیام خود به خود.

“جایی که انسان دریافت قدرت و دانش به انجام چنین محتمل شاهکارهای?” من تعجب. مشاهده کردم که وقتی از زندگی مردم ارائه می دهد یک انتخاب بین باورهای خود را در آنچه که ممکن است و ضرورت صرفه جویی در یکی دیگر از آسیب مردم اغلب قراضه خود را درک محدودیت ها و را انتخاب کنید برای انجام هر کاری که باید انجام شود. مردم هر روز زندگی را انتخاب کنید مراقبت و نجات بیش از محدودیت های خود اعتقاد و سیستم های.

“اگر ما می تواند به شکستن ما اعتقاد جعبه هنگامی که زندگی ما را در برابر دیوار, چرا ما نمی توانیم آزادی ما باورهای محدود کننده را هنگامی که ما در یک بحران؟” من نپرسید درون خودم.

من به اطراف نگاه در دنیای من برای نمونه از افرادی که می دانند چگونه خود را از قبیله ای جمعی محدودیت های جریان اصلی و باورهای فرهنگی-به منظور دسترسی به تازه امکانات بالقوه انسان است. من کشف من مدل از طریق خواندن زندگینامه افراد پویا و مصاحبه با افراد پرماجرا. من در بر داشت که افرادی که پیشگامان پیشگامان و کاوشگران در, اجتماعی, سیاسی و بیان هنری همواره با مراجعه به یکی یا بیشتر لحظات در زندگی خود را که در آن آنها باز به قله تجربه است.

و نه تنها این افراد مدبر اشاره به این لحظات فوق العاده آنها قرعه کشی و قدرت و حکمت و شفقت از این نگاه اجمالی خود را از قدرت واقعی. آنها آموخته اند که چگونه به استفاده از این گذشته لحظات آگاهی و دستیابی به منظور از میان برداشتن در حال حاضر با چالش های زندگی. این که آیا آن تعالی در ورزشی یا هنری بیان و یا موفقیت در کسب و کار و یا عاشقانه این قوی لحظات “تعالی عادی” به عنوان چاه الهام و نوآوری است که مردم را قادر به رسیدگی به معضلات فعلی.

با یک درجه خیرخواه بی گناهی من تصمیم گرفتم که اگر این افراد می تواند شکستن رایگان خود را محدود سیستم باور و به آن ضربه بزنید به قدرت قبلی اوج تجربه و سپس من می تواند به عنوان به خوبی. موفقیت های خود را الهام بخش من برای امتحان این روش خودم-برای رسیدن به فراتر از درک مرزهای.

هر روز در حال حاضر من دعوت سحر و جادو به زندگی من خوش آمدید معجزات به دنیای من. آن است که من صمیمانه آرزو می کنم که شما بیش از حد الهام گرفته و به فراتر از خود را در خود ایجاد محدودیت.

چه چیزی ما را به از دست دادن-به جز ما ترس و خیالی دیوار ؟

(c)2004, کیت Varnum. تمام حقوق در تمام رسانه ها محفوظ است.

[ad_2]

تست کرونای بازیکن ماشین سازی منفی شد Previous post تست کرونای بازیکن ماشین سازی منفی شد
وخامت اوضاع کرونا در باشگاه Next post وخامت اوضاع کرونا در باشگاه “اورنبورگ “

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *