کافه مقابل منوی رستوران را پوشش می دهد

[ad_1]

یک کافه و یک رستوران ممکن است تفاوت های جزئی اما زیبایی شناسی از کافه تا حد زیادی متفاوت از یک رستوران. یک درک مشترک از یک کافه است که به طور کلی سرد اویختن که در آن مردم و جرعه یک فنجان قهوه, chill out, لذت بردن از برخی از تنقلات و صرف زمان بیشتر است. از سوی دیگر رستوران ها به عنوان منحصر به فرد مکان های برای ناهار خوری خوب و حتی اگر آن است که یک رستوران کوچک مردم انتظارات بالاتر از آن است.

در حال حاضر زمانی که آن را می آید به انواع مواد غذایی و منوی کافه مردمی انتظار نیست 4-5pages طولانی منو. بیشتر از یک کافه در نظر گرفته شده است و نه غیر رسمی قطع به طوری که مشتریان انتظار نیست کلاس بالا چرم منو را پوشش می دهد یا نه. بسیاری از مردمی مثل بد بو منو کارت و منحصر به فرد به نظر می رسد به عنوان مخالف به ظریف و شیک به نظر می رسد از یک منوی رستوران کارت..

روشن منوی کارت نیز یک انتخاب خوب برای کافی نت و بارها در حالی که استاندارد چرم, منو, کارت, ناهارخوری زیبا و شیک این پوشش در نظر گرفته شده مناسب برای رستوران ها.

شما می توانید سعی کنید crazy designs, تصاویر, نوشیدنی, همبرگر, و هر چیزی که شما می خواهید در خود منوی کافه کارت اما مشتریان در یک رستوران انتظار هیچ چیز انتظار کلاس محض و کرامت است. بنابراین شما باید چوب بر روی استانداردهای بالا و طرح های ظریف به جای تلاش کردن هر چیزی ظالمانه و خارج از بسیاری.

این به آن معنا نیست که یک کافه است نه به معنای سنتی ناهارخوری, اما آن است که قطعا یک بازی برای یک شام استقرار مانند یک رستوران بنابراین شما باید انعطاف پذیری برای اضافه کردن استعداد و منحصر به فرد خود را به منوی کافه. اما سه تا چهار صفحه منو خوب به نظر می رسد تنها در منو را پوشش می دهد. علاوه بر این, درجه یک منوی شراب را پوشش می دهد و کاپیتان کتاب نیز بسیار ضروری برای رستوران ها در خدمت نوشیدنی. هیچ کس می خواهم به سفارش هزینه Champaign از یک منو است که ارزان منو را پوشش میدهد.

نکته: اگر رستوران خود را در خدمت روزانه تخصص و سپس شما ممکن است بخواهید به نگه داشتن اضافه شده در جیب منو شما پوشش برای این منظور است. شما همچنین ممکن است دریافت کارت منو با جلو پنجره جیب برای نمایش آرم خود را و یا تصویر برجسته نوشیدنی/ظرافت.

در نهایت, شما ممکن است بخواهید به نگه داشتن ظریف جدول بالا منو دارندگان و بررسی ویدئویی برای مطابقت با این پوشش می دهد. در مقابل این پوشش ممکن است طراحی شده همراه با تبلیغی ارائه می دهد حک بر روی آنها.

از این رو نگه داشتن این ملاحظات به ذهن زمانی که شما دریافت منوی رستوران کارت طراحی شده است. به یاد داشته باشید شما لازم نیست به صرف ثروت در پوشش شیک طراحی شده چرا که حتی وینیل ارزان منوی کارت و پاک کردن کارت منو نگاه می تواند بزرگ اگر شما حق انتخاب رنگ فونت و تصاویر است که به خوبی با موضوع کسب و کار شما و داخلی ذکر میکنیم از محل خود.

[ad_2]

هاشمی: اختیار داشتم دو هفته تعطیل می‌کردم Previous post اختیار داشتم دو هفته تعطیل می‌کردم
رنگین پوستان بایدن را به ترامپ ترجیح می دهند Next post رنگین پوستان بایدن را به ترامپ ترجیح می دهند

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *