[ad_1]

آیا شما یک فن از لرزش و آدرنالین? آیا شما یک ضربه فوق العاده? اگر شما در حال برنامه ریزی یک سفر به کیپ غربی و یکی از چیزهایی که شما نمی توانید استطاعت به ترک کردن برنامه سفر یک کوسه سفید قفس غواصی تجربه. Gansbaai ارائه می دهد برخی از بهترین کوسه قفس غواصی در آفریقای جنوبی و اگر از دیدن یکی از این توانا جانوران نزدیک است آنچه که شما بعد از این یک فرصت است که شما نمی خواهید به دست.

استخدام یک ماشین در سا با اولین ماشین اجاره و شروع به برنامه ریزی خود را به کوسه بزرگ سفید غواصی سفر امروز! یک پیشنهاد عالی خواهد بود برای رسیدن به در در کیپ تاون فرودگاه پرش به استخدام ماشین و تنظیم کردن در یک سفر جاده پایین ساحل! شما می تواند به توقف در کیپ شراب مسیر و یا حتی نقطه برخی از نهنگ ها در هرمنوس اما هر چه مسیر شما را فراموش نکنید که دوربین خود را و گرسنگی خود را برای ماجراجویی!

Gansbaai – در حالی که کوسه قفس غواصی سرمایه

در Gansbaai وجود دارد مجموعه ای از کوسه سفید بزرگ غواصی شرکت های که کمک خواهد کرد که شما برنامه خود را در زیر آب تجربه کنید. این اغلب شامل یک جلسه توجیهی در مورد چگونه کار می کند, برخی از چای یا ناهار را به عنوان به خوبی به عنوان برخی از باور نکردنی عکس های گرفته شده در طول عمل و تنقلات در حالی که روی قایق.

شما سوار بر قایق خود را به سمت چشمه اب گرم سنگ (خانه را به تعداد زیادی از کیپ خز مهر و موم) است که فقط می خواهم به دور بخش از یک رستوران برای کوسه ها. با توجه به جمعیت وسیعی از مهر و موم که اغلب صید کوسه این کم عمق کشش دریا بین چشمه اب گرم سنگ و دایر جزیره شناخته شده است به عنوان “کوسه کوچه’. این هیچ جای تعجب است که کوسه قفس غواصی در آفریقای جنوبی بسیار محبوب است – به عنوان این کشش کمی از دریا دارای متراکم ترین جمعیت کوسه سفید بزرگ در جهان!

خود را به کوسه سفید قفس غواصی تجربه بدان معنی است که شما خواهد شد kitted در یک بدن کامل wetsuit و کاهش از قایق به ایمنی غواصی قفس. تمام است که شما را از هم جدا و این یواشکی شکارچیان است که از آب اقیانوس اطلس و میله های قفس. واقعا وجود دارد هیچ چیز جادویی تر نسبت به شاهد فضل و قدرت از یک کوسه سفید بزرگ به عنوان آن می نشیند و هر چند اعماق در جستجوی آن پاداش – آن را به معنای واقعی کلمه نفس خود را دور.

کوسه بزرگ سفید سفرهای غواصی – بدون غواصی

اگر شما کاملا آماده را از جمله غوطه کوسه سفید قفس غواصی سفر ندارد به شامل در واقع وارد شدن به آب است. به جای آن شما می توانید همراه برای سوار شدن به حمایت از کسانی که نیاز به آب یخ زده و دیده بان از آسایش و امنیت خود را به دو طبقه قایق. شما پیدا کنید که شما باور نکردنی دیدگاه های سفید کوسه ها از این بالا چشم انداز اجازه می دهد تا شما را به واقعا قدردانی خود را در خفا و اندازه.

اجازه ندهید که خود را کشف وجود دارد را متوقف کند – هاپ در خود را اجاره اتومبیل کنید و سعی کنید از یکی از ما بالا 10 راه سفر را در کیپ غربی. چه تر است اگر شما فکر می کنم ماجراهای خود را ممکن است شما را فراتر از مرزهای غربی کیپ شما می توانید به راحتی بازگشت خود را استخدام خودرو به هر یک از اولین کرایه اتومبیل شعب در آفریقای جنوبی.

[ad_2]

ماه چهره خلیلی درگذشت Previous post ماه چهره خلیلی درگذشت
Next post کرونا و تشدید ناتوان سازی و تنبلی اجتماعی افراد دارای معلولیت

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.