گفتگوی بایدن با رهبران خارجی مشابه کار مایکل فلن بود

گفتگوی بایدن با رهبران خارجی مشابه کار مایکل فلن بود

[ad_1]

به گزارش شفاف، به نقل از شبکه خبری فاکس نیوز، در روزهای اخیر جمهوری خواهان و متحدان ترامپ روی این نکته تمرکز کرده اند که جو بایدن با رهبران خارجی، بعد از پیروزی انتخاباتی خود مقابل دونالد ترامپ صحبت کرده است.

آنها به ویژه از صحبت های بن رودز، مشاور امنیت ملی سابق باراک اوباما خشمگین شده اند که گفته است: بایدن در تماس و گفت و گو با این رهبران، درباره دستور کاری که آنها قصد دارند در دولت بایدن دنبال کنند، صحبت کرده است.  

شان هنیتی، مجری سرشناس فاکس نیوز شامگاه چهارشنبه به این مساله پرداخت و گفت: امشب بار دیگر ریاکاری، استانداردهای دوگانه، دروغ های محض دوباره به نمایش درآمد چون بن رودز، مشاور سابق اوباما فاش کرد که جو بایدن درباره چه مواردی با رهبران خارجی شامل امانوئل ماکرون، رئیس جمهوری فرانسه صحبت کرده است. خب یک لحظه صبر کنید. مایکل فلن هم در سال ۲۰۱۶ در دوران انتقال دولت یک تماس عادی با سفیر روسیه داشت.

این مجری فاکس نیوز ادامه داد: او تازه مشاور امنیت ملی شده بود و تمام آنچه ما می شنیدیم، از اخبار جعلی و رسانه های متقلب بود که می گفتند ممکن است این نقض قانون باشد و در ضمن، آن قانونی از سال ۱۷۹۹ است که هرگز به طور موفقیت آمیز برای پیگرد کسی استفاده نشد.

او در ادامه این سوال را مطرح کرد: چرا همیشه یک قانون برای دموکرات ها وجود دارد و یکی هم برای مابقی ما؟ کلینتون ها، توده، دولت عمیق، آنها همه راهی یافتند. فایده قانون داشتن چیست وقتی دموکرات ها دلشان می خواهد گزینشی عمل کنند و انتخاب کنند که کدام یکی برای چه کسی باید استفاده شود؟

شان هنیتی که همچنین به عنوان مشاور غیر رسمی ترامپ خدمت می کند، در ادامه به واکنش برخی قانونگذاران آمریکایی به این اقدام جنجالی بایدن اشاره کرد.

مایکل فلن در نهایت به دروغگویی به اف بی آی درباره مکالمه خودش با سفیر وقت روسیه متهم شد. در جریان این تماس  ها، طرفین در رابطه با تحریم های دولت اوباما صحبت کردند. او در اولین روزهای حضورش به عنوان مشاور امنیت ملی، اف بی آی را درباره ماهیت آن تماس ها گمراه کرد. او به روسیه توصیه کرده بود تا دست به اقدام تلافی جویانه نزند. ترامپ بعدا بابت این دروغگویی او را اخراج کرد.

پیش از این ترامپ در یک سری پیام های توییتری وعده داده بود تا شان هنیتی در برنامه چهارشنبه شب خودش فساد در صندوق های رای را فاش کند. کایلی مک انانی، سخنگوی کاخ سفید هم سه شنبه در برنامه شان هنیتی حاضر شد و گفت که ۲۳۴ صفحه استشهاد در دست دارند که به ادعای او اثبات می‌کند که “تقلب انتخاباتی” رخ داده است. او همچنین فهرستی از موارد جدید داشت که به گفته کمپین ترامپ، پوشش داده نشده‌اند.

[ad_2]

Source link

پوتین: توانمندی اتمی روسیه باید افزایش یابد Previous post توانمندی اتمی روسیه باید افزایش یابد
Next post هزینه ۷۰۰۰ دلاری استقلال قبل از پرداخت مطالبات استراماچونی

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.