۳۶ هزار نفر در آزمون استخدامی ثبت نام کردند

[ad_1]

به گزارش شفاف، فاطمه زرین آمیزی سخنگوی سازمان سنجش آموزش کشور  در گفت و گویی، در باره ثبت نام هشتمین آزمون استخدامی دستگاه‌های اجرایی گفت: ثبت‌نام‌ در هشتمین آزمون مشترک فراگیر دستگاه‌های اجرایی کشور سال ۱۳۹۹ از پنجشنبه ساعت ۱۲ ظهر به سایت سازمان سنجش آموزش کشور به نشانی www.sanjesh.org آغاز شده است.

سخنگوی سازمان سنجش در ادامه بیان کرد: ثبت نام در این آزمون استخدامی تا ساعت ۲۴ روز شنبه ۲۹ شهریور ادامه دارد.

زرین آمیزی ادامه داد: مهلت در نظر گرفته شده برای این آزمون به هیچ وجه قابل تمدید نیست و داوطلبان متقاضی در مهلت در نظر گرفته شده اقدام به ثبت نام کنند.

زرین آمیزی با اشاره به اینکه بر اساس آخرین آمار تاکنون تعداد ۳۶ هزار و ۷۰۲ نفر در این مرحله ثبت نام کرده اند، اضافه کرد: دفترچه راهنمای ثبت‌نام در هشتمین آزمون مشترک فراگیر دستگاه‌های اجرایی همزمان با شروع ثبت‌نام در سایت سازمان سنجش قسمت آزمون های استخدامی دستگاه های اجرایی قابل مشاهده و دانلود است.

انتهای پیام/

[ad_2]

Source link

اعلام نمرات دوره دوم آزمون بسندگی زبان انگلیسی دانشگاه شهید بهشتی Previous post اعلام نمرات دوره دوم آزمون بسندگی زبان انگلیسی دانشگاه شهید بهشتی
دانشجویان جدید الورود با واحد کمتر و کلاس فشرده‌تر ترم یک را سپری می‌کنند Next post دانشجویان جدید الورود با واحد کمتر و کلاس فشرده‌تر ترم یک را سپری می‌کنند

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *