۴ علامت اولیه ابتلا به کرونا را بشناسید

۴ علامت اولیه ابتلا به کرونا را بشناسید

[ad_1]

به گزارش شفاف، به نقل از اسپوتنیک  دانشمندان اعلام کرده اند که از هر پنج فرد آلوده به ویروس کرونا یک نفر با مشکل معده مواجه می‌شود. به گفته دانشمندان، نداشتن اشتها، حالت تهوع، استفراغ و درد معده از جمله اولین علائم ابتلا به کووید ۱۹ هستند.

میتچ ویلسون، یکی از استادان دانشگاه البرت با اشاره به اینکه با پیدا شدن علائم مذکور باید به دکتر مراجعه شود، گفت: داشتن این علائم به معنی این نیست که بیمار حتمی به کووید ۱۹ مبتلا شده است.

دکتر دایانا گال، یکی دیگر از دانشمندان دیگر این تحقیق اعلام کرد اسهال یکی از علائم اولیه عفونت ویروس کرونا است. همچنین یکی دیگر از علائم کرونا ورم ملتحمه (ورم غشا سطح داخلی پلک ها) است که کمیاب بوده و تنها در ۳ درصد بیماران دیده شده است. سومین نشانه اولیه ابتلا به کرونا گیجی سر خواهد بود.

او افزود: گاهی اوقات در این بیماری، تخریب مغز در مرحله‌های مختلف بیماری صورت می‌گیرد و به سطح جدیت بیماری ارتباط دارد. یکی دیگر از علائم  خستگی است که به گفته دانشمندان این نشانه در نیمی از بیماران مبتلا به کووید۱۹ دیده می‌شود و امکان دارد تا ده هفته ادامه داشته باشد.

انتهای پیام/

[ad_2]

Source link

افراد خلاق بینشی دارند که بهره‌وری آن‌ها را افزایش می‌دهد Previous post افراد خلاق بینشی دارند که بهره‌وری آن‌ها را افزایش می‌دهد
نحوه فعالیت دانشگاه شهیدبهشتی در ۲ هفته آینده اعلام شد Next post نحوه فعالیت دانشگاه شهیدبهشتی در ۲ هفته آینده اعلام شد

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.