[ad_1]

چای مست است در سراسر جهان و دوم محبوب ترین نوشیدنی بعد از آب است. پس چرا از آن است که بسیار محبوب است ؟

1. چای موجود در طعم های مختلف و انواع. در راه همان است که همه قرمز یا سفید شراب طعم همان, همه, چای طعم همان. چای سبز ساخته شده است تنها از برگ گیاه چای. چای سیاه بیشتر است oxidised و قوی تر از چای سبز است. چای سفید است که به سرعت خشک شده و در حالی که چای سبز بو داده. ولنج چای چای چینی است که در بین چای سبز و سیاه. چای گیاهی یا چای میوه به شدت چای اما تزریق. این به این معنی است که وجود دارد بسیاری از انواع را انتخاب کنید و تا چیزی برای همه.

2. چای طراوت و نیرو اما نمی گسسته یا تلخ مانند برخی از قهوه می تواند باشد. چای نیز بسیار سالم تر از نوشابه های گازدار و می توان تمام روز را بدون شناخته عوارض از نوشابه های گازدار.

3. چای حاوی مراتب کمتر کافئین از قهوه است. این بدان معنی است که مصرف کنندگان چای می توانید لذت بردن از بیشتر فنجان چای به عنوان آن است که کمتر تحریک کننده تر از قهوه است. از این رو این نوشیدنی مناسب برای شب به عنوان آن را بسیار کمتر احتمال دارد به علت مشکلات خواب بر خلاف قهوه.

4. چای است که آسان به متخصص و تجهیزات است و نه حیاتی. یک فنجان کتری آب و چای کیسه حداقل الزامات مورد نیاز برای یک فنجان چای. اما بسیاری از مردم ترجیح می دهند به استفاده از قوری برای چای و شیر و / یا شکر را در چای خود را. خبره معمولا ترجیح می دهند به استفاده از چای شل و یک صافی چای به جای چای کیسه ای. این معادل استفاده از مواد غذایی تازه به جای داشتن یک مایکروویو غذا آماده.

5. چای های مختلف نیاز های مختلف دم کردن بار و درجه حرارت آب. گرفتن زمان یا دما اشتباه به این معنی است که چای نمی خواهد طعم آن را به عنوان در نظر گرفته شده بود. یادگیری این فرایند تضمین می کند که هر یک فنجان چای است که بیش از ارزش اثر است.

6. اگر چه به طور سنتی رشد در چین و هند و ژاپن و کنیا و سریلانکا کمتر آشکار کشورهایی مانند ایران و برزیل و ترکیه نیز تولید چای. هر کشور چای را مزه های مختلف به دلیل آب و هوا و راه آن آماده شده است.

7. چای شناخته شده است به عنوان یک نوشیدنی آرامش بخش و هنگامی که شیرین می تواند کمک به کاهش اثرات شوک. این دلیل دیگری است که چرا مردم اغلب ارائه آن در صورتی که در یک تصادف درگیر شده.

8. با وجود اینکه رشد در کشورهای گرم و چای می تواند به عنوان یک نوشیدنی گرم شدن هنگامی که آن را سرد. متناوبا و کاملا شگفت آور, یک فنجان چای بسیار با طراوت هنگامی که آن را گرم

9. در طول سال های اخیر فواید چای به خصوص چای سبز تبدیل شده اند بیشتر آشکار است. از استفاده به عنوان کمک به کاهش وزن به کمک به کاهش عوارض آلزایمر و بیماری پارکینسون, چای سبز می تواند به نام یک “سوپر نوشیدنی”.

10. روند ساخت و نوشیدن چای است غرق در سنت و می تواند یک رویداد اجتماعی را در خود دارد و یک “فنجان چای” است که به ندرت درست است که. چای ژاپنی مراسم بسیار رسمی و مراسم تقریبا یک رویداد معنوی به عنوان بسیار به عنوان یک گردهمایی اجتماعی است. چای بعد از ظهر می تواند طیف وسیعی از یک لیوان چیزی ولرم و مرطوب با یک تکه از خشک کردن کیک در یک کافه در یک فروشگاه به یک مقدار بیشتر در امر اسراف شامل بسیاری از انواع ساندویچ و کیک و بیسکویت و چای در خدمت بهترین استخوان چین در یک رستوران شیک.

در حال حاضر شما می دانید چرا چای چنان محبوب است چرا که نه قرار دادن کتری بر روی و لذت بردن از یک فنجان از محبوب ترین نوشیدنی های داغ در جهان!

[ad_2]

Previous post نهمین روز پیاپی آلودگی هوا در تهران
۲۲۱ فوتی جدید کرونا در کشور/ بستری ۲۰۰۴ تن در ۲۴ ساعت گذشته Next post ۲۲۱ فوتی جدید کرونا در کشور/ بستری ۲۰۰۴ تن در ۲۴ ساعت گذشته

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *