4 دلایل قانع کننده خود را به سفارشی مبلمان فضای باز برای هتل خود را

[ad_1]

می خواهید به تجدید خارج از منزل خود را با تغییر مبلمان خود را? بسیاری از کسب و کار در صنعت مهمان نوازی مانند هتل ها و رستوران ها و استراحتگاه صرف مقدار زیادی از تلاش هنگامی که تجهیز باغ و پاسیو. و آنها اشتباه است. جدید مبلمان فضای باز باید به خوبی از فکر به عنوان آنها به نمایندگی از کسب و کار در بسیاری از راه. هنگامی که شما تصمیم به عوض کردن خود را در خارج از منزل, اولین تصمیم این است که آیا به رفتن برای سفارشی مبلمان باغ و یا چوب با آماده ساخته شده است.

در اینجا 4 دلایل جالب است که شما خود را سفارشی مبلمان فضای باز:

داشتن منحصر به فرد و طرح های منحصر به فرد

معمولا هتل ها و رستوران ها و استراحتگاه طور مداوم در ضرب و شتم رقابت با ارائه جدید و منحصر به فرد خدمات. هنگامی که شما خرید آماده ساخته شده از مبلمان فضای باز تامین کننده احتمالا کسب و کارهای دیگر نیز دیده می شود و خریداری شده همان مجموعه. اما زمانی که خود را سفارشی مجموعه شما خواهد بود انحراف از آنچه در بازار موجود است و ایجاد مبلمان پاسیو است که تنها می توان در کسب و کار مهمان نوازی. برای مثال با سفارشی سازی به شما این فرصت برای ایجاد یک الگوی حکاکی کسب و کار خود و آرم بر روی هر قطعه تولید شده و با انتخاب نام تجاری خود را رنگ.

تنظیم مبلمان است که کاملا متناسب با فضای

این که آیا شما به اندازه کافی فضا یا نه زندگی خود را در منطقه احتمالا محدود خواهد بود.

گاهی اوقات این سطح به طور خودکار با توجه به عوامل دیگر مانند استخر شنا, سبز, دکوراسیون و یا دیگران است. بنابراین پیدا کردن آماده مجموعه که مناسب خود را در فضای اختصاص داده شده که مطابقت با نیاز شما می تواند بدون هیچ زحمتی. پس خود را سفارشی مبلمان فضای باز که کمتر دردناک خواهد شد که شما باید آزادی برای انتخاب اندازه از قطعات خود را به جهت گیری و حتی ترکیب.

اضافه کردن تماس های شخصی خود را:

بزرگترین چیزهایی که در زندگی شخصی خود ما دستاوردهای. سفارشی مبلمان در فضای باز خود را احساس می کند و تقریبا مشابه به عنوان شما خواهد بود “خالق”. مهم ترین مزیت این واقعیت است که این مجموعه را به طور کامل به عنوان یک آینه از طعم و مزه خود را و نیازهای خود را. شما باید برای انتخاب ساختار مواد پوشش و اندازه و رنگ و… ، هر جزئیات کمی.

اگر شما را محدود به دانش مطمئن شوید که خود را تامین کننده مشاوره در مورد هيچ به خود را حفظ مبلمان فضای باز در طول های مختلف آب و هوا ،

کنترل کیفیت و تنظیم استانداردهای:

هنگام سفارش سفارشی مبلمان باغ, شما باید کنترل بیش از هر جنبه ای است. معمولا شما می خواهید مبلمان با کیفیت بالا و هرگز برای کمتر حل و فصل. هنگامی که طراحی و ایجاد مبلمان, شما قادر خواهید بود برای نظارت بر تولید و تنظیم استانداردهای شما می خواهید مبلمان خود را برای دیدار با. و تولید کننده باید به دنبال درخواست های خود را و توصیه های

در نتیجه خود را سفارشی مبلمان فضای باز می تواند یک فرایند سرگرم کننده است که شما خواهد شد مشغول به کار از نزدیک با طراحان و خود ورودی در هر جزئیات.

[ad_2]

توافق ورود هفتگی ۵۰۰ کامیون از ایران به عراق Previous post توافق ورود هفتگی ۵۰۰ کامیون از ایران به عراق
قیمت نفت سقوط کرد Next post قیمت نفت سقوط کرد

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *