Enterpriship – هنر و علم کارآفرینی, رهبری و مدیریت

[ad_1]

هر فردی که شروع به صاحب یا یکی از اعضای تیم مدیریت یک شرکت باید در تلاش برای ایجاد مزیت پایدار. مزیت پایدار ضروری است برای ایجاد ارزش از آنجا که جریان های نقدی تبدیل به قابل پیش بینی و قابل اعتماد بیش از دوره های طولانی از زمان. به عنوان یک نتیجه از آن است که آسان تر به برنامه ریزی برای سرمایه گذاری های جدید در تلاش هستند و برای حفظ ذخایر احتمالی برای رکود.

ساختمان مزیت پایدار نیاز به مهارت در رشته های کارآفرینی, رهبری و مدیریت است. در مجموع این سه رشته در آغوش “enterpriship.”

Enterpriship است که هر دو یک هنر و یک علم است. هنر یک شغل است که نیاز به دانش و مهارت و علم است روش برای systematizing دانش است. از طریق هر دو دانش و مهارت enterpriship فراهم می کند یک نظام رویکرد به ساختمان پایدار شرکت با به کارگیری تکنیک های کارآفرینی, رهبری و مدیریت است.

کارآفرینی است که صلاحیت برای شروع در حال توسعه و با فرض ریسک برای سرمایه گذاری است. رهبری است که صلاحیت برای مشتاق الهام بخش و ایجاد انگیزه در دیگران است. مدیریت شایستگی برای هدایت و کنترل حوادث و فعالیت های مدیریت به عنوان یک “تیم” است که اختیار و مسئولیت برای سرمایه گذاری.

مهارت در هر سه شایستگی نیاز به تجربه. کارآفرینان ممکن است فاقد رهبری و مدیریت شایستگی رهبران ممکن است عدم کارآفرینی و مدیریت شایستگی و مدیران ممکن است عدم کارآفرینی و رهبری شایستگی برای ساخت یک شرکت پایدار.

Upwardly موبایل کارآفرینان باید برای نشان دادن به سرمایه گذاران است که آنها می توانند در ساخت بازارهای بزرگ. شیوه زندگی صاحبان کسب و کار سازمانی مانند پاک کننده ها و خشک آرایشگری حرفه ای ارائه دهندگان خدمات رستوران و فروشندگان مسئول همه چیز را در کسب و کار خود را. مدیران و مدیران در شرکت های تحت فشار ثابت از سرمایه گذاران برای تولید با کیفیت سود بر اساس مداوم.

سرمایه گذاری بستگی به استفاده از هر سه enterpriship شایستگی به عنوان کارکنان و مشتریان و تامین کنندگان و سرمایه گذاران است.

زمانی که کارآفرینان شروع, شرکت, آنها تمایل به تمرکز بر روی مزایا و ویژگی های محصولات و/یا خدمات. Intrapreneurs که عوامل تغییر در تاسیس شرکت های, تمایل به انجام چیزی مشابه به همین. اما با تمرکز بر محصولات و/یا خدمات به تنهایی کافی است برای ایجاد مزیت پایدار در طول زمان است.

بدون مردم هیچ چیز وجود دارد در کسب و کار. فرآیندهای باید موثر و کارآمد در ارائه محصولات با کیفیت و/یا خدمات خود را به راحتی. اگر یک شرکت را تحویل نمی تواند یک رقیب خواهد شد.

از این رو تیم مدیریت جمعی باید مهارت کارآفرینی در, رهبری و مدیریتی نقش که دیکته افراد موفق گرا فرآیند محور و محصول و/یا خدمات ،

کارآفرینی نقش هر دو فرآیند محور و محصول محور که از طریق آن ایده های نوآورانه در حال تبدیل به ارزش در هر مرحله از یک شرکت توسعه.

رهبری نقش مردم گرا که از طریق آن جهت است که دیگران را دنبال کنید تا به نتیجه رسیدن – به همان اندازه قابل استفاده برای مدیران سطح بالا و رهبران تیم در توابع و یا در هر نقطه در میان است.

این نقش مدیریتی است که فرایند گرا که از طریق آن منابع (زمان و مواد و لوازم) می شود تا فعالیت ها برای دستیابی به نتایج.

این سه نقش در آغوش برنامه ریزی و سیاست, توسعه, گسترش و اعدام و اندازه گیری عملکرد در فعالیت های سرمایه گذاری. استقرار وسیله موقعیت یابی منابع سازمانی در بهترین بازار برای محصولات و/یا خدمات. اعدام به معنای انجام کارها از طریق مردم و فرآیندهای موثر و کارآمد.

مگر اینکه تیم مدیریت استخدام این سه enterpriship شایستگی در مجموع به آدرس مردم در فرآیند و محصول و یا خدمات از قابلیت های این شرکت خواهد بود قادر به ایجاد مزیت پایدار در طول زمان و در نهایت کاهش و شاید شکست.

اگر تیم مدیریت می اسلوب ساختمان پایدار از طریق استفاده موثر و کارآمد استفاده از مردم و فرآیندهای پس از آن وجود دارد به صرف زمان بیشتری در توسعه این مزایا و ویژگی های محصولات و/یا خدمات. Enterpriship فراهم می کند رویکرد…

[ad_2]

Previous post انتظار بازی متعادلی از یوونتوس و ناپولی دارم/ گتوسو در حال پیشرفت است
عملکرد هیات‌های کشتی زیر ذره‌بین علیرضا دبیر Next post عملکرد هیات‌های کشتی زیر ذره‌بین علیرضا دبیر

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *